up
ara
‹ Ernst Fischer

Ernst Fischer Kitapları

1985
Sanatın Gerekliliği kitabının da yazarı Ernst Fischer tarafından kaleme alınan Franz Kafka kitabı Eleştiri, Biyografi türünde okuyucusu ile buluşuyor. BFS Yayınları yayınevinden 1985 yılında isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Franz Kafka isimli kitap 105 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Ahmet Cemal çevirmiştir. Franz Kafka kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0
Sanatın Gerekliliği kitabının da yazarı Ernst Fischer tarafından kaleme alınan Leipzig Duruşması kitabı Tarih, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yar Yayınları yayınevinden 0 yılında 9757530530 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Leipzig Duruşması isimli kitap 227 sayfadan oluşuyor. Leipzig Duruşması kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
1970
Leipzig Duruşması ve Sanatın Gerekliliği kitaplarının da yazarı Ernst Fischer tarafından kaleme alınan Sanatın Gerekliliği kitabı Sanat, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Payel Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789753880794 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sanatın Gerekliliği isimli kitap 223 sayfadan oluşuyor. Sanatın Gerekliliği kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0
Sanatın Gerekliliği kitabının da yazarı Ernst Fischer tarafından kaleme alınan Sanatın Gerekliliği kitabı Sanat, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Sözcükler Yayınları yayınevinden 0 yılında 9786054209194 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sanatın Gerekliliği isimli kitap 260 sayfadan oluşuyor. Sanatın Gerekliliği kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!