up
ara
Hande Doğandemir

Hande Doğandemir

Bana Masal Anlatma
2015
Geçimini dolmuş şoförlüğü yaparak sürdüren Rıza'nın hayatı Ayperi ile tanışmasıyla bir anda değişir. Dokunduğu her şeyi güzelleştiren iyi kalpli Ayperi, Rıza'nın da hayatına dokunacaktır.
Kaybedenler Kulübü Yolda
2018
2011 yapımı Kaybedenler Kulübü filminin devamı niteliğinde olan filmde, sıra dışı ve kural tanımaz radyocular Kaan Çaydamlı ve Mete Avunduk'un yeni maceralarını izliyoruz. Olimpos tatili dönüşünde motorlarıyla İstanbul yolunda olan iki arkadaşı garip rastlantılar ve duygusal yakınlaşmalar bekliyor.
Her Şey Aşktan
2016
İlker ile düğün hazırlığı içerisinde olan Pelin'in, İlker tarafından aldatılması ve intikam peşinde olmasını konu edinmiştir.
Nuh Tepesi
2018
Kahramanlar
2009
Başrollünde oyuncu Ahmet Kural yer aldığı, 2009 yılı yapımı dizi film Polisiye türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Polisiye, türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kahramanlar isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Güneşi Beklerken
2013
Başrollünde oyuncu Emre Kınay yer aldığı, 2013 yılı yapımı dizi film Dram türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Dram, Komedi türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Güneşi Beklerken isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Hayatımın Aşkı
2016
Başrollünde oyuncu Berk Hakman yer aldığı, 2016 yılı yapımı dizi film Komedi türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Komedi, Romantik türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Hayatımın Aşkı isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0