up
ara
Luke Pasqualino

Luke Pasqualino

The Apparition
2012
Başrollünde oyuncu Tom Felton yer aldığı, yönetmenliğini Todd Lincoln üstlendiği film Korku türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Korku, Aksiyon türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden The Apparition isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Aşk Isırığı
2012
Başrollünde oyuncu Timothy Spall yer aldığı, yönetmenliğini Andy De Emmony üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Aşk Isırığı isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Kar Küreyici
2013
Ters giden bir iklim değişikliği deneyinden sonra dünyadaki hayat sona ermiştir. Şanslı olan bir avuç insan ise durmadan dünyayı dolaşan bir trende yaşamaktadır. Trende uygulanan sınıf ayrımı ise kısa süre sonra ayaklanmaya sebep olur.
The Borgias
2011
Başrollünde oyuncu Jeremy Irons yer aldığı, 2011 yılı yapımı dizi film türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden The Borgias isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
3 Silahşörler
2014
Başrollünde oyuncu Hugo Speer yer aldığı, 2014 yılı yapımı dizi film Macera türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Macera, Dram türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden 3 Silahşörler isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0