up
ara
Seda Bakan

Seda Bakan

Burak

Burak

@burakinanli

Seda Bakan - Senden Başka
Benden sorsan ummanlardır derdim
Hani gözlerin var ya
Bülbülleri susturup dinlerdim
Tatlı sözlerin var ya
Seda Bakan
ünlüye puan vermedi, inceleme eklemedi.
0 yorum
Kara Bela
2015
Kudret, kendi halinde sakin bir hayat yaşayan bir adamken, bir arkadaşı yüzünden bir soyguna karışır ve hayatı tepetaklak olur.
Arif v 216
2017
G.O.R.A ve A.R.O.G filmlerinin devamı olan Arif v 216'da, Arif'in robot arkadaşı 216'nın dünyaya gelmesiyle başlayan komik olayları izleyeceğiz. İnsan gibi yaşamaya karar veren 216, bir yandan dünya düzenine ayak uydurmaya çalışırken bir yandan da kendisini klonlamaya çalışan kötü niyetli insanlarla mücadele edecek.
Öldür Beni Sevgilim
2019
Masal gibi bir aşkla başlayan ilişkilerinin ardından evlenen Okan ve Demet çifti 5 yılın ardından sıradan bir yaşantı yaşamaya başlamıştır. Aralarındaki bu sıkıntıları dile getirmeyen genç çift evlilik yıl dönümünde yanlış anlamanın da getirdiği etkiyle birbirlerini öldürmek için plan yapmaya başlar. Bu öldürme planlarını uygulama konusunda sıkıntı yaşayan çiftin komik ve tehlikeli durumlara düştüğü anlar ekranlara gelmektedir.
Makber
2010
Mahber
2009
Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi
2011
Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi, Emrah Serbes'in aynı isimli romanından uyarlanmış polisiye türünde bir televizyon dizisidir. 1985 yılında Polis Akademisi'nden mezun olan ve Ankara cinayet bürosunda görev yapmakta olan Behzat Ç. ve ekibinin başından geçen olaylar ele alınmaktadır.
Kardeş Payı
2014
Aslında bir kesit sunuyor yaşamdan. Burnu yukarıda izole bir yaşam değil anlatılan. Sıradan işlerle uğraşan sıradan insanların trajikomik öyküsü.
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0