up
ara
Seda Bakan

Seda Bakan

Burak

Burak

@burakinanli

Seda Bakan - Senden Başka
Benden sorsan ummanlardır derdim
Hani gözlerin var ya
Bülbülleri susturup dinlerdim
Tatlı sözlerin var ya
Seda Bakan
ünlüye puan vermedi, inceleme eklemedi.
0 beğeni · 0 yorum beğen ikon
Zaman Makinesi 1973
2014
Başrollünde oyuncu Gürgen Öz yer aldığı, yönetmenliğini Aram Gülyüz üstlendiği film Komedi türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Komedi, Yerli türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Zaman Makinesi 1973 isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Kara Bela
2015
Kudret, kendi halinde sakin bir hayat yaşayan bir adamken, bir arkadaşı yüzünden bir soyguna karışır ve hayatı tepetaklak olur.
Arif v 216
2017
G.O.R.A ve A.R.O.G filmlerinin devamı olan Arif v 216'da, Arif'in robot arkadaşı 216'nın dünyaya gelmesiyle başlayan komik olayları izleyeceğiz. İnsan gibi yaşamaya karar veren 216, bir yandan dünya düzenine ayak uydurmaya çalışırken bir yandan da kendisini klonlamaya çalışan kötü niyetli insanlarla mücadele edecek.
Makber
2010
Başrollünde oyuncu Ekrem Bora yer aldığı, 2010 yılı yapımı dizi film Dram türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Makber isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Mahber
2009
Başrollünde oyuncu Ekrem Bora yer aldığı, 2009 yılı yapımı dizi film Dram türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Mahber isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sana Mecburum
2007
Başrollünde oyuncu Nihat Nikerel yer aldığı, 2007 yılı yapımı dizi film Dram türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Sana Mecburum isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi
2011
Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi, Emrah Serbes'in aynı isimli romanından uyarlanmış polisiye türünde bir televizyon dizisidir. 1985 yılında Polis Akademisi'nden mezun olan ve Ankara cinayet bürosunda görev yapmakta olan Behzat Ç. ve ekibinin başından geçen olaylar ele alınmaktadır.
Kardeş Payı
2014
Aslında bir kesit sunuyor yaşamdan. Burnu yukarıda izole bir yaşam değil anlatılan. Sıradan işlerle uğraşan sıradan insanların trajikomik öyküsü.
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0