up
ara
Esin Eden

Esin Eden

Neler Yedim Neler, Maydonozlu Köfteler
1970
Annemin Yemek Defteri Selanik Münih, Brüksel, İstanbul kitabının da yazarı Esin Eden tarafından kaleme alınan Neler Yedim Neler, Maydonozlu Köfteler kitabı Hobi, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Oğlak Yayıncılık yayınevinden 1970 yılında 9789753295161 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Neler Yedim Neler, Maydonozlu Köfteler isimli kitap 128 sayfadan oluşuyor. Neler Yedim Neler, Maydonozlu Köfteler kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Annemin Yemek Defteri Selanik Münih, Brüksel, İstanbul
1970
Neler Yedim Neler, Maydonozlu Köfteler kitabının da yazarı Esin Eden tarafından kaleme alınan Annemin Yemek Defteri Selanik Münih, Brüksel, İstanbul kitabı Hobi, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Oğlak Yayıncılık yayınevinden 1970 yılında 9789753293730 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Annemin Yemek Defteri Selanik Münih, Brüksel, İstanbul isimli kitap 140 sayfadan oluşuyor. Annemin Yemek Defteri Selanik Münih, Brüksel, İstanbul kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Beynimizdeki Cinsellik
2015
Beyin ve Cinsiyet Erkeksi Kadınlar - Kadınsı Erkekler kitabının da yazarı David Jessel tarafından kaleme alınan Beynimizdeki Cinsellik kitabı İnsan ve Toplum, Sosyoloji türünde okuyucusu ile buluşuyor. Varlık Yayınları yayınevinden 2015 yılında 9789754800531 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Beynimizdeki Cinsellik isimli kitap 189 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Esin Eden çevirmiştir. Beynimizdeki Cinsellik kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Deliha
2014
İyi niyetli ve bir o kadar da deli dolu bir kız olan Zeliha, aşkı bulma konusunda saplantılıdır. Bir gün yaşadığı mahalleye Cemil ve Cemal adında iki kardeş gelerek bir fotoğrafçı dükkanı açarlar.
Deliha 2
2018
Gupse Özay'ın hem yazıp yönettiği hem de başrolünde oynadığı komedi filmi Deliha, ikinci filmi ile yine izleyicileri kahkahalara boğacak. Renkli karakter Zeliha bu defa aşçı olma hayali ile bir restoranda işe başlar ancak ortalığı karıştırarak birbirinden komik olaylar yaşanmasına sebep olur.
Halalabad Blues
2002
Başrollünde oyuncu Esin Eden yer aldığı, yönetmenliğini Helle Ryslinge üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Halalabad Blues isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0