up
ara
Vlad Ivanov

Vlad Ivanov

Paris´te Son Konser
2009
Başrollünde oyuncu François Berléand yer aldığı, yönetmenliğini Radu Mihaileanu üstlendiği film Müzik türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Müzik, Komedi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Paris´te Son Konser isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Police, Adjective
2009
Başrollünde oyuncu Dragos Bucur yer aldığı, yönetmenliğini Corneliu Porumboiu üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Police, Adjective isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Mar Nero
2008
Başrollünde oyuncu Maia Morgenstern yer aldığı, yönetmenliğini Federico Bondi üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Mar Nero isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Cealalta ırina
2009
Başrollünde oyuncu Doru Ana yer aldığı, yönetmenliğini Andrei Gruzsniczki üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Cealalta ırina isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Kar Küreyici
2013
Ters giden bir iklim değişikliği deneyinden sonra dünyadaki hayat sona ermiştir. Şanslı olan bir avuç insan ise durmadan dünyayı dolaşan bir trende yaşamaktadır. Trende uygulanan sınıf ayrımı ise kısa süre sonra ayaklanmaya sebep olur.
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0