up
ara
Denise Fraga

Denise Fraga

Signo Da Cidade, O/the Sign Of The City
2007
Başrollünde oyuncu Denise Fraga yer aldığı, yönetmenliğini Carlos Alberto Riccelli üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Signo Da Cidade, O/the Sign Of The City isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Cristina Quer Casar
2003
Başrollünde oyuncu F yer aldığı, yönetmenliğini Luiz Villaca üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Cristina Quer Casar isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
O Auto Da Compadecida
2000
Başrollünde oyuncu Matheus Nachtergaele yer aldığı, yönetmenliğini Guel Arraes üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden O Auto Da Compadecida isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
O Signo Da Cidade
2007
Başrollünde oyuncu Paulo Betti yer aldığı, yönetmenliğini Carlos Alberto Riccelli üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden O Signo Da Cidade isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0