up
ara
Colin Baker

Colin Baker

Dangerous Davies: En Son Dedektif
1981
Başrollünde oyuncu Bernard Lee yer aldığı, yönetmenliğini Val Guest üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Dangerous Davies: En Son Dedektif isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Doctor Who: Dimensions In Time
1993
Başrollünde oyuncu Tom Baker yer aldığı, yönetmenliğini Stuart Mcdonald üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Doctor Who: Dimensions In Time isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Şahika
1983
Başrollünde oyuncu Michael Gough yer aldığı, 1983 yılı yapımı dizi film Dram türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Şahika isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Doctor Who
2005
Zamanda yolculuk yapabilen, Doktor adıyla bilinen bir adamın başından geçenler anlatılmaktadır. Zaman yolculuklarını eski bir polis kulübesinden yapan Doktor, Gallifrey adlı bir gezegenden gelmektedir ve türünün son örneğidir.
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0