up
ara
Taika Waititi

Taika Waititi

Moana
2016
Güney Pasifik adalarındaki bir kabilenin şefinin cesur kızı Moana, doğayı seven, cesur ve sevecen bir kızdır. Yarı tanrı Maui'nin sebep olduğu bir lanetin etkileri kendi kabilelerine kadar ulaşınca, iş Moana'ya düşer. Böylece macera dolu bir yolculuğa çıkar. Amacı, Maui'yi bulmak ve lanetin sona ermesi için yapılması gereken şey için Maui'yi ikna etmektir.
Boy
2010
Başrollünde oyuncu Pana Hema Taylor yer aldığı, yönetmenliğini Taika Waititi üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Boy isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Aylak Vampirler
2014
Başrollünde oyuncu Rhys Darby yer aldığı, yönetmenliğini Jemaine Clement üstlendiği film Komedi türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Komedi, Korku türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Aylak Vampirler isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Hunt for the Wilderpeople
2016
Başrollünde oyuncu Sam Neill yer aldığı, yönetmenliğini Taika Waititi üstlendiği film Komedi türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Komedi, Macera türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Hunt for the Wilderpeople isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Snakeskin
2001
Başrollünde oyuncu Melanie Lynskey yer aldığı, yönetmenliğini Gillian Ashurst üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Snakeskin isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
The Flight of the Conchords
2007
Başrollünde oyuncu Rhys Darby yer aldığı, 2007 yılı yapımı dizi film türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden The Flight of the Conchords isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0