up
ara
Sofia Boutella

Sofia Boutella

StreetDance 2
2012
Başrollünde oyuncu Stephanie Nguyen yer aldığı, yönetmenliğini Max Giwa üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden StreetDance 2 isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Kingsman: Gizli Servis
2014
Başrollünde oyuncu Mark Strong yer aldığı, yönetmenliğini Matthew Vaughn üstlendiği film Komedi türünde izleyicisini bekliyor.Komedi, Aksiyon türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kingsman: Gizli Servis isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Atomic Blonde
2017
Başrollerini Charlize Theron ile James McAvoy'un paylaştığı aksiyon filmi Atomic Blonde, Soğuk Savaş döneminde geçiyor. Gizli görevdeki bir MI6 ajanı Berline'e gönderilir ve görev başındayken öldürülen bir ajanın izini sürer.
The Mummy
2017
İlki 1932 yılında çekilen ünlü film serisi Mumya'nın yeni filmi, Tom Cruise, Russell Crowe gibi başarılı oyuncu kadrosuyla yeniden beyazperdede. Filmde, askeri bir birliğin keşfettiği bir mezarın açılması sonucunda ruhu özgür kalan öfkeli bir kraliçenin intikam almak için saçtığı dehşeti izleyeceğiz.
Climax
2018
Film, boş bir okul binasında provalar yapan dans grubunun düzenlediği bir partinin beklenmedik olaylara sahne olmasını anlatıyor.
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0