up
ara
Fikret Arıt

Fikret Arıt

Küçük Fedailer
1970
Uçan Kleopatra kitabının da yazarı Uçan Kleopatra ve Tutsak Doğanlar kitaplarının da yazarı Fikret Arıt tarafından kaleme alınan Küçük Fedailer kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Elips Kitap yayınevinden 1970 yılında 9786054232079 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Küçük Fedailer isimli kitap 105 sayfadan oluşuyor. Küçük Fedailer kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Uçan Kleopatra
1970
Küçük Fedailer ve Tutsak Doğanlar kitaplarının da yazarı Fikret Arıt tarafından kaleme alınan Uçan Kleopatra kitabı Çocuk, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Elips Kitap yayınevinden 1970 yılında 9786054232314 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Uçan Kleopatra isimli kitap 84 sayfadan oluşuyor. Uçan Kleopatra kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Tutsak Doğanlar
2014
Küçük Fedailer ve Uçan Kleopatra kitaplarının da yazarı Fikret Arıt tarafından kaleme alınan Tutsak Doğanlar kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Elips Kitap yayınevinden 2014 yılında 9786054232345 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Tutsak Doğanlar isimli kitap 80 sayfadan oluşuyor. Tutsak Doğanlar kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Garip
2010
Küçük Fedailer ve Uçan Kleopatra kitaplarının da yazarı Fikret Arıt tarafından kaleme alınan Garip kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Elips Kitap yayınevinden 2010 yılında 9786054232086 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Garip isimli kitap 96 sayfadan oluşuyor. Garip kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Özgürlüğe Doğru
2009
Küçük Fedailer ve Uçan Kleopatra kitaplarının da yazarı Fikret Arıt tarafından kaleme alınan Özgürlüğe Doğru kitabı Çocuk, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Elips Kitap yayınevinden 2009 yılında 9786054232451 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Özgürlüğe Doğru isimli kitap 104 sayfadan oluşuyor. Özgürlüğe Doğru kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Fakir Gencin Romanı
1965
Başrollünde oyuncu Filiz Akın yer aldığı, yönetmenliğini Nuri O. Ergün üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Fakir Gencin Romanı isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Zehir Hafiye
1963
Başrollünde oyuncu Fikret Hakan yer aldığı, yönetmenliğini Arşavir Alyanak üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Zehir Hafiye isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Baş Belası
1963
Başrollünde oyuncu Orhan Günşiray yer aldığı, yönetmenliğini Arşavir Alyanak üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Baş Belası isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0