up
ara
Filiz Özdem

Filiz Özdem

Zuhal

Zuhal

@zuhalz

Hiçbir şeye sesini çıkarmazdı, ama içinde, sesini çıkarmadığı şeylerin sesi birikirdi. Bir ses kumbarası gibi tıka basa dolardı içi: Söyleyemediği, üzüldüğü, yokluğunu hissettiği, anlayamadığı, yüzleşemediği, kızdığı, alındığı, göstermediği gözyaşlarının sesiyle. Bütün sesler, kim bilir nasıl bir infilakla metal, parlak gülleler olarak ortalığa saçılacakları günü dipte, haince göz kırparak, sinsice beklerdi.
ataç ikon Düş Hırkası
kitaba 6 verdi, inceleme eklemedi.
1 beğen · 0 yorum
odalık

odalık

@odalik

yollara düşmek, kendine düşmektir.
ataç ikon Rüya Bekleyen Adam
kitaba 8 verdi, inceleme eklemedi.
7 beğen · 0 yorum
odalık

odalık

@odalik

bizi inciten aşk değil, teslimiyet
ataç ikon Rüya Bekleyen Adam
kitaba 8 verdi, inceleme eklemedi.
6 beğen · 0 yorum
odalık

odalık

@odalik

"Konuşmaları duyunca ocaklıktan başını uzatan babaannem, 'Kıııızz! Deli deli konuşma yine bebeyle! Yok oğlum, yok kuzum! Allah sevdiklerini yanına alır! dedi.
- Bizi niye burada bıraktı öyleyse? Sevmiyor mu bizi?
- Sırası gelince alacak oğlum, vakti gelince! dedi babaannem
Demek sevilmek için sıraya girmek gerekiyordu!
ataç ikon Rüya Bekleyen Adam
kitaba 8 verdi, inceleme eklemedi.
1 beğen · 0 yorum
FEBİHÂ

FEBİHÂ

@kadimcumleivecize

DÜŞ HIRKASI paylaşım fotoğrafı
DÜŞ HIRKASI
Hiçbir şeye sesini çıkarmazdı, ama içinde, sesini çıkarmadığı şeylerin sesi birikirdi.

Bir ses kumbarası gibi tıka basa dolardı içi.

Söyleyemediği, üzüldüğü, yokluğunu hissettiği, anlayamadığı, yüzleşemediği, kızdığı, alındığı, göstermediği gözyaşlarının sesiyle.

Bütün sesler, kim bilir nasıl bir infilakla metal, parlak gülleler olarak ortalığa saçılacakları günü dipte, haince göz kırparak, sinsice beklerdi.

*İnsan kendi kendisinin özleminde olması ne kadar hazin ve demdir..*
Filiz Özdem
ünlüye puan vermedi, inceleme eklemedi.
3 beğeni · 0 yorum beğen ikon
Sırlarla Dolu Konak
1970
Baykuş ile Çobanyıldızı ve Kedinin Kanadı Olsa - Kitap Kurtları İçin 6 kitaplarının da yazarı Filiz Özdem tarafından kaleme alınan Sırlarla Dolu Konak kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yapı Kredi Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789750823039 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sırlarla Dolu Konak isimli kitap 120 sayfadan oluşuyor. Sırlarla Dolu Konak kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Baykuş ile Çobanyıldızı
1970
Sırlarla Dolu Konak ve Kedinin Kanadı Olsa - Kitap Kurtları İçin 6 kitaplarının da yazarı Filiz Özdem tarafından kaleme alınan Baykuş ile Çobanyıldızı kitabı Çocuk, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yapı Kredi Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789750822865 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Baykuş ile Çobanyıldızı isimli kitap 40 sayfadan oluşuyor. Baykuş ile Çobanyıldızı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Kedinin Kanadı Olsa - Kitap Kurtları İçin 6
1970
Sırlarla Dolu Konak ve Baykuş ile Çobanyıldızı kitaplarının da yazarı Filiz Özdem tarafından kaleme alınan Kedinin Kanadı Olsa - Kitap Kurtları İçin 6 kitabı Çocuk, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yapı Kredi Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789750825255 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kedinin Kanadı Olsa - Kitap Kurtları İçin 6 isimli kitap 112 sayfadan oluşuyor. Kedinin Kanadı Olsa - Kitap Kurtları İçin 6 kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Rosros İle Zenzen
1970
Sırlarla Dolu Konak ve Baykuş ile Çobanyıldızı kitaplarının da yazarı Filiz Özdem tarafından kaleme alınan Rosros İle Zenzen kitabı Çocuk, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yapı Kredi Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789750821608 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Rosros İle Zenzen isimli kitap 44 sayfadan oluşuyor. Rosros İle Zenzen kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Dağların Gazeli Maraş
1970
Sırlarla Dolu Konak ve Baykuş ile Çobanyıldızı kitaplarının da yazarı Filiz Özdem tarafından kaleme alınan Dağların Gazeli Maraş kitabı Sosyoloji, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yapı Kredi Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789750818929 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Dağların Gazeli Maraş isimli kitap 416 sayfadan oluşuyor. Dağların Gazeli Maraş kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0