up
ara
Chadwick Boseman

Chadwick Boseman

Ölüm Girdabı
2012
Başrollünde oyuncu Billy Zane yer aldığı, yönetmenliğini Mischa Webley üstlendiği film Aksiyon türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Aksiyon, Gerilim türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Ölüm Girdabı isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Black Panther
2018
Sevilen çizgi roman karakteri Black Panther'i ilk defa bir filmin ana karakteri olarak izliyoruz. Süper kahramanımız Black Panther, Kaptan Amerik'daki savaşın ardından vatanına döner ve burada halka liderlik etmek için çalışmalara başlar. Ancak karışık durumda olan ülkesinde bunu yapmak pek de kolay olmayacaktır.
Avengers: Infinity War
2018
Başrollünde oyuncu Chris Evans yer aldığı, yönetmenliğini Anthony Russo üstlendiği film Süper Kahraman türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Süper Kahraman, Aksiyon türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Avengers: Infinity War isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Mısır Tanrıları
2016
Filmde Mısır İmparatorluğunu yıkıp yerine kendi karanlık dünyasının karmaşasını yaşatan Set ile mücadele eden insanların hikayesi konu edilmiştir.
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0