up
ara
Fuat Sevimay

Fuat Sevimay

dostamisc

dostamisc

@leyah

Orhan Kemal Öykü Yarışması sonuçları açıklandı. Birincilik “Ara Nağme” adlı yapıtı ile Fuat Sevimay’ın oldu.

Çukurova Edebiyatçılar Derneği’nin (ÇED), Adana Büyükşehir Belediyesi’nin desteğiyle yedincisini düzenlediği yarışmanın seçici kurulu şu isimlerden oluşuyor: Alper Akçam, Zafer Doruk ve Vecdi Çıracıoğlu.

“Gölgeler ve Yelkovan” ile İbrahim Karaoğlu ikinciliğe, “Yasak Kitap” ile Deniz Faruk Zeren ise üçüncülüğe seçildi. Özendirme ödülü, “Yaşanmış Yıllar” ile Yaşar Yıltan’a, seçici kurul özel ödülü ise “Hayattan Kareler” ile Çağla Şimşek’e verildi.

Ödüller 12 Aralık’ta Adana Büyükşehir Belediyesi Tiyatro Salonu’nda düzenlenecek törenle kazananlara ulaşacak.

- See more at: http://www.edebiyathaber.net/orhan-kemal-oyku-odulu-fuat-sevimayin/#sthash.HtTIeDTe.dpuf
Fuat Sevimay
ünlüye puan vermedi
0 beğen · 0 yorum
Aynalı
2011
Aynalı ve Ara Nağme kitaplarının da yazarı Fuat Sevimay tarafından kaleme alınan Aynalı kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Kavim Yayıncılık yayınevinden 2011 yılında 9786054270712 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Aynalı isimli kitap 256 sayfadan oluşuyor. Aynalı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Hişt!Hişt!
2018
Aynalı ve Aynalı kitaplarının da yazarı Fuat Sevimay tarafından kaleme alınan Hişt!Hişt! kitabı Çocuk Öykü, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Hep Kitap yayınevinden 2018 yılında 9786051922508 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Hişt!Hişt! isimli kitap 52 sayfadan oluşuyor. Hişt!Hişt! kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Aynalı
2018
Aynalı ve Ara Nağme kitaplarının da yazarı Fuat Sevimay tarafından kaleme alınan Aynalı kitabı , türünde okuyucusu ile buluşuyor. Chiviyazıları Yayınevi yayınevinden 2018 yılında 9786054959662 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Aynalı isimli kitap 0 sayfadan oluşuyor. Aynalı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Ara Nağme
2010
Aynalı kitabının da yazarı Aynalı ve Aynalı kitaplarının da yazarı Fuat Sevimay tarafından kaleme alınan Ara Nağme kitabı Öykü, Edebiyat türünde okuyucusu ile buluşuyor. Aylak Adam yayınevinden 2010 yılında 9786056404306 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Ara Nağme isimli kitap 94 sayfadan oluşuyor. Ara Nağme kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Anarşık
2014
Aynalı kitabının da yazarı Fuat Sevimay tarafından kaleme alınan Anarşık kitabı Roman (Yerli), türünde okuyucusu ile buluşuyor. Aylak Adam yayınevinden 2014 yılında 9786054849208 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Anarşık isimli kitap 101 sayfadan oluşuyor. Anarşık kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0