up
ara
‹ Fyodor Mihailoviç Dostoyevski

Fyodor Mihailoviç Dostoyevski Kitapları

1970
İnsancıklar kitabının da yazarı Fyodor Mihailoviç Dostoyevski tarafından kaleme alınan Amcamın Rüyası kitabı Roman (Çeviri), türünde okuyucusu ile buluşuyor. Oda Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789753853606 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Amcamın Rüyası isimli kitap 158 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Tuncay Türk çevirmiştir. Amcamın Rüyası kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
1970
İnsancıklar kitabının da yazarı Fyodor Mihailoviç Dostoyevski tarafından kaleme alınan Amcanın Düşü kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Can Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789755100388 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Amcanın Düşü isimli kitap 155 sayfadan oluşuyor. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Fyodor Dostoyevski Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Amcanın Düşü kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2006
İnsancıklar kitabının da yazarı Fyodor Mihailoviç Dostoyevski tarafından kaleme alınan Amcanın Rüyası kitabı Dünya Klasikleri, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Antik Kitap yayınevinden 2006 yılında 9789944184519 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Amcanın Rüyası isimli kitap 480 sayfadan oluşuyor. Kitap Edebiyat Bölümü Öğrencilerinin Mutlaka Okuması Gereken Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Amcanın Rüyası kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
1970
İnsancıklar kitabının da yazarı Fyodor Mihailoviç Dostoyevski tarafından kaleme alınan Başkasının Karısı kitabı Roman, Dünya Klasikleri türünde okuyucusu ile buluşuyor. Oda Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9753852185 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Başkasının Karısı isimli kitap 120 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye H. Zekai Yiğitler, Denizhan Gül çevirmiştir. Kitap Edebiyat Bölümü Öğrencilerinin Mutlaka Okuması Gereken Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Başkasının Karısı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0
İnsancıklar kitabının da yazarı Fyodor Mihailoviç Dostoyevski tarafından kaleme alınan Batı Çıkmazı kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Dergah Yayınları yayınevinden 0 yılında 9757462357 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Batı Çıkmazı isimli kitap 96 sayfadan oluşuyor. Kitap Edebiyat Bölümü Öğrencilerinin Mutlaka Okuması Gereken Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Batı Çıkmazı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
1971
İnsancıklar kitabının da yazarı Fyodor Mihailoviç Dostoyevski tarafından kaleme alınan Batı, Batı Dedikleri... kitabı Deneme (Çeviri), türünde okuyucusu ile buluşuyor. Bilgi Yayınevi yayınevinden 1971 yılında isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Batı, Batı Dedikleri... isimli kitap 153 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Ergin Altay çevirmiştir. Batı, Batı Dedikleri... kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2012
Kitabın yalnız ve hayalperest kahramanı olan genç adam, St. Petersburg'un sokaklarında Nastenka adında bir kızla karşılaşır ve ona aşık olur. Kitapta bu aşkın, genç adamın hayatında ve iç dünyasında meydana getirdiği değişiklikler anlatılmaktadır.
2009
İnsancıklar kitabının da yazarı Fyodor Mihailoviç Dostoyevski tarafından kaleme alınan Beyaz Geceler - Uysal Kız kitabı Klasik, Çocuk Hikaye türünde okuyucusu ile buluşuyor. Antik Kitap yayınevinden 2009 yılında 9786054840700 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Beyaz Geceler - Uysal Kız isimli kitap 128 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Leyla Şener çevirmiştir. Beyaz Geceler - Uysal Kız kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0
İnsancıklar kitabının da yazarı Fyodor Mihailoviç Dostoyevski tarafından kaleme alınan Bir Yazarın Günlüğü kitabı Roman, Günlük türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yapı Kredi Yayınları yayınevinden 0 yılında 2880000080459 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Bir Yazarın Günlüğü isimli kitap 1210 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Kayhan Yükseler çevirmiştir. Bir Yazarın Günlüğü kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
1993
İnsancıklar kitabının da yazarı Fyodor Mihailoviç Dostoyevski tarafından kaleme alınan Bir Yufka Yürekli kitabı Roman (Çeviri), Roman türünde okuyucusu ile buluşuyor. Varlık Yayınları yayınevinden 1993 yılında 9789754340570 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Bir Yufka Yürekli isimli kitap 80 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Nihal Yalaza Taluy çevirmiştir. Kitap Edebiyat Bölümü Öğrencilerinin Mutlaka Okuması Gereken Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Bir Yufka Yürekli kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2016
İnsancıklar kitabının da yazarı Fyodor Mihailoviç Dostoyevski tarafından kaleme alınan Bir Yufka Yürekli Soytarı kitabı Roman (Çeviri), Dünya Klasikleri türünde okuyucusu ile buluşuyor. Tema Yayınları yayınevinden 2016 yılında 9786051213798 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Bir Yufka Yürekli Soytarı isimli kitap 80 sayfadan oluşuyor. Kitap Fakirlik Üzerine Yazılmış En Dokunaklı Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Bir Yufka Yürekli Soytarı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
1970
İnsancıklar kitabının da yazarı Fyodor Mihailoviç Dostoyevski tarafından kaleme alınan Budala kitabı Roman (Çeviri), Dünya Klasikleri türünde okuyucusu ile buluşuyor. İletişim Yayınevi yayınevinden 1970 yılında 9789750501043 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Budala isimli kitap 711 sayfadan oluşuyor. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Budala kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2015
İnsancıklar kitabının da yazarı Fyodor Mihailoviç Dostoyevski tarafından kaleme alınan Büyük Engizisyoncu kitabı Deneme (Çeviri), türünde okuyucusu ile buluşuyor. Kafka yayınevinden 2015 yılında 9786054820245 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Büyük Engizisyoncu isimli kitap 156 sayfadan oluşuyor. Büyük Engizisyoncu kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2014
İnsancıklar kitabının da yazarı Fyodor Mihailoviç Dostoyevski tarafından kaleme alınan Cinler kitabı Roman (Çeviri), türünde okuyucusu ile buluşuyor. İletişim Yayınevi yayınevinden 2014 yılında 9789754708035 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Cinler isimli kitap 703 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Ergin Altay çevirmiştir. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Fyodor Dostoyevski Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Cinler kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
1970
İnsancıklar ve Crime and Punishment kitaplarının da yazarı Fyodor Mihailoviç Dostoyevski tarafından kaleme alınan Cinler 1.Cilt kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. İnkılap Kitabevi yayınevinden 1970 yılında 9789751025210 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Cinler 1.Cilt isimli kitap 608 sayfadan oluşuyor. Cinler 1.Cilt kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2015
İnsancıklar kitabının da yazarı İnsancıklar ve Crime and Punishment kitaplarının da yazarı Fyodor Mihailoviç Dostoyevski tarafından kaleme alınan Cinler 2. Cilt kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. İnkılap Kitabevi yayınevinden 2015 yılında 9789751025227 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Cinler 2. Cilt isimli kitap 528 sayfadan oluşuyor. Cinler 2. Cilt kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2010
İnsancıklar kitabının da yazarı İnsancıklar ve Crime and Punishment kitaplarının da yazarı Fyodor Mihailoviç Dostoyevski tarafından kaleme alınan Çocuklar Arasında kitabı Çocuk, Edebiyat türünde okuyucusu ile buluşuyor. Can Çocuk Yayınları yayınevinden 2010 yılında 9789758440856 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Çocuklar Arasında isimli kitap 80 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Hüseyin Tüzün çevirmiştir. Çocuklar Arasında kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0
İnsancıklar kitabının da yazarı Fyodor Mihailoviç Dostoyevski tarafından kaleme alınan Çocuklarla Beraber kitabı Çocuk, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Can Çocuk Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789750716164 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Çocuklarla Beraber isimli kitap 88 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Murat Argon çevirmiştir. Kitap Edebiyat Bölümü Öğrencilerinin Mutlaka Okuması Gereken Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Çocuklarla Beraber kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
1970
İnsancıklar kitabının da yazarı İnsancıklar ve Yeraltından Notlar kitaplarının da yazarı Fyodor Mihailoviç Dostoyevski tarafından kaleme alınan Crime and Punishment kitabı Edebiyat, Roman türünde okuyucusu ile buluşuyor. Enriched Classics yayınevinden 1970 yılında 9780743487634 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Crime and Punishment isimli kitap 676 sayfadan oluşuyor. Crime and Punishment kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2015
İnsancıklar kitabının da yazarı Fyodor Mihailoviç Dostoyevski tarafından kaleme alınan Delikanlı kitabı Roman (Çeviri), Dünya Klasikleri türünde okuyucusu ile buluşuyor. İletişim Yayıncılık yayınevinden 2015 yılında 9789750512698 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Delikanlı isimli kitap 666 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Ergin Altay çevirmiştir. Kitap Edebiyat Bölümü Öğrencilerinin Mutlaka Okuması Gereken Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Delikanlı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2016
İnsancıklar ve Crime and Punishment kitaplarının da yazarı Fyodor Mihailoviç Dostoyevski tarafından kaleme alınan Delikanlı - 100 Ölümsüz Eser kitabı Roman (Çeviri), türünde okuyucusu ile buluşuyor. Dionis Yayınları yayınevinden 2016 yılında 9786059176392 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Delikanlı - 100 Ölümsüz Eser isimli kitap 792 sayfadan oluşuyor. Delikanlı - 100 Ölümsüz Eser kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2015
İnsancıklar kitabının da yazarı İnsancıklar ve Crime and Punishment kitaplarının da yazarı Fyodor Mihailoviç Dostoyevski tarafından kaleme alınan Dokuz Mektupluk Roman kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Kafe Kültür Yayıncılık yayınevinden 2015 yılında 9786055229054 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Dokuz Mektupluk Roman isimli kitap 50 sayfadan oluşuyor. Kitap Edebiyat Bölümü Öğrencilerinin Mutlaka Okuması Gereken Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Dokuz Mektupluk Roman kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
1973
İnsancıklar kitabının da yazarı Fyodor Mihailoviç Dostoyevski tarafından kaleme alınan Dostoyevski'nin Mektupları kitabı Mektup, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Ararat Yayınevi yayınevinden 1973 yılında isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Dostoyevski'nin Mektupları isimli kitap 152 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Zeyyat Özalpsan çevirmiştir. Dostoyevski'nin Mektupları kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2016
İnsancıklar kitabının da yazarı Fyodor Mihailoviç Dostoyevski tarafından kaleme alınan Dünyayı Güzellik Kurtaracak kitabı Dünya Klasikleri, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Aylak Adam yayınevinden 2016 yılında 9786059691284 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Dünyayı Güzellik Kurtaracak isimli kitap 96 sayfadan oluşuyor. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Fyodor Dostoyevski Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Dünyayı Güzellik Kurtaracak kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
1970
İnsancıklar kitabının da yazarı Fyodor Mihailoviç Dostoyevski tarafından kaleme alınan Ebedi Koca kitabı Roman (Çeviri), Dünya Klasikleri türünde okuyucusu ile buluşuyor. Varlık Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789754341546 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Ebedi Koca isimli kitap 159 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Nihal Yalaza Taluy çevirmiştir. Kitap Edebiyat Bölümü Öğrencilerinin Mutlaka Okuması Gereken Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Ebedi Koca kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
/ 3