up
ara
‹ Gabriel Garcia Marquez

Gabriel Garcia Marquez Kitapları

2016
Yaprak Fırtınası kitabının da yazarı Gabriel Garcia Marquez tarafından kaleme alınan Albaya Mektup Yok kitabı Öykü (Çeviri), Roman (Çeviri) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Can Yayınları yayınevinden 2016 yılında 9789750725616 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Albaya Mektup Yok isimli kitap 72 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Handan Saraç çevirmiştir. Kitap Babil'in 406 Kitap Listesi - 1001 kitap listesinin Türkçe'ye çevrilmiş tüm kitapları listesinde de yeralmaktadır. Albaya Mektup Yok kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2016
Yaprak Fırtınası kitabının da yazarı Gabriel Garcia Marquez tarafından kaleme alınan Anlatmak İçin Yaşamak kitabı Roman (Çeviri), Anı, Hatıra türünde okuyucusu ile buluşuyor. Can Yayınları yayınevinden 2016 yılında 9789750719370 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Anlatmak İçin Yaşamak isimli kitap 575 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Pınar Savaş çevirmiştir. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Gabriel Garcia Marquez Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Anlatmak İçin Yaşamak kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0
Yaprak Fırtınası kitabının da yazarı Gabriel Garcia Marquez tarafından kaleme alınan Aşk ve Öbür Cinler kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Can Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789755105949 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Aşk ve Öbür Cinler isimli kitap 152 sayfadan oluşuyor. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Aşk ve Öbür Cinler kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
1983
Yaprak Fırtınası ve Hanım Ana'nın Cenaze Töreni kitaplarının da yazarı Gabriel Garcia Marquez tarafından kaleme alınan Balthazar'ın Olağandışı Öyküsü kitabı Öykü (Çeviri), türünde okuyucusu ile buluşuyor. yayınevinden 1983 yılında isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Balthazar'ın Olağandışı Öyküsü isimli kitap 164 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Nuran Akgören çevirmiştir. Balthazar'ın Olağandışı Öyküsü kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0
Yaprak Fırtınası kitabının da yazarı Gabriel Garcia Marquez tarafından kaleme alınan Başkan Babamızın Sonbaharı kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Can Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789755101835 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Başkan Babamızın Sonbaharı isimli kitap 224 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Tomris Uyar çevirmiştir. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Gabriel Garcia Marquez Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Başkan Babamızın Sonbaharı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2004
Yaprak Fırtınası kitabının da yazarı Gabriel Garcia Marquez tarafından kaleme alınan Benim Hüzünlü Orospularım kitabı Edebiyat, Roman (Çeviri) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Can Yayınları yayınevinden 2004 yılında 9789750705243 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Benim Hüzünlü Orospularım isimli kitap 110 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye İnci Kut çevirmiştir. Kitap Y Neslinin Klasikleri listesinde de yeralmaktadır. Benim Hüzünlü Orospularım kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
1970
Yaprak Fırtınası kitabının da yazarı Gabriel Garcia Marquez tarafından kaleme alınan Bir Kaçırılma Öyküsü kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Can Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789755107097 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Bir Kaçırılma Öyküsü isimli kitap 351 sayfadan oluşuyor. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Gabriel Garcia Marquez Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Bir Kaçırılma Öyküsü kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0
Yaprak Fırtınası kitabının da yazarı Gabriel Garcia Marquez tarafından kaleme alınan Bir Kayıp Denizci kitabı Roman, Nobel Ödülü türünde okuyucusu ile buluşuyor. Can Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789755101804 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Bir Kayıp Denizci isimli kitap 116 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye İsmail Yerguz çevirmiştir. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Gabriel Garcia Marquez Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Bir Kayıp Denizci kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2008
Yaprak Fırtınası ve Hanım Ana'nın Cenaze Töreni kitaplarının da yazarı Gabriel Garcia Marquez tarafından kaleme alınan Chronicle of a Death Foretold kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. NCP Yayıncılık - İngilizce Klasikler yayınevinden 2008 yılında 9780141032467 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Chronicle of a Death Foretold isimli kitap 128 sayfadan oluşuyor. Chronicle of a Death Foretold kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2016
Yaprak Fırtınası kitabının da yazarı Gabriel Garcia Marquez tarafından kaleme alınan Doğu Avrupa'da Yolculuk kitabı Anı, Hatıra, Gezi türünde okuyucusu ile buluşuyor. Can Yayınları yayınevinden 2016 yılında 9789750732928 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Doğu Avrupa'da Yolculuk isimli kitap 144 sayfadan oluşuyor. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Gabriel Garcia Marquez Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Doğu Avrupa'da Yolculuk kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
1970
Yaprak Fırtınası kitabının da yazarı Gabriel Garcia Marquez tarafından kaleme alınan Hanım Ana'nın Cenaze Töreni kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Can Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789755103891 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Hanım Ana'nın Cenaze Töreni isimli kitap 142 sayfadan oluşuyor. Hanım Ana'nın Cenaze Töreni kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2016
Yaprak Fırtınası kitabının da yazarı Gabriel Garcia Marquez tarafından kaleme alınan İyi Kalpli Erendira kitabı Öykü (Çeviri), Öykü türünde okuyucusu ile buluşuyor. Can Yayınları yayınevinden 2016 yılında 9789750726224 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan İyi Kalpli Erendira isimli kitap 148 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye İnci Kut çevirmiştir. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Gabriel Garcia Marquez Kitapları listesinde de yeralmaktadır. İyi Kalpli Erendira kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2016
Yaprak Fırtınası kitabının da yazarı Gabriel Garcia Marquez tarafından kaleme alınan Kırmızı Pazartesi kitabı Latin Amerika, Entrika türünde okuyucusu ile buluşuyor. Can Yayınları yayınevinden 2016 yılında 9789750721571 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kırmızı Pazartesi isimli kitap 107 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye İnci Kut çevirmiştir. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Kırmızı Pazartesi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2016
Terk edilen bir sevgilinin pes etmeden bekleyişini anlatan aşk romanı.
1983
Yaprak Fırtınası ve Hanım Ana'nın Cenaze Töreni kitaplarının da yazarı Gabriel Garcia Marquez tarafından kaleme alınan Kötü Saatte kitabı Roman (Çeviri), türünde okuyucusu ile buluşuyor. Can Yayınları yayınevinden 1983 yılında #56662174 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kötü Saatte isimli kitap 208 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Tuğrul Tanyol çevirmiştir. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Gabriel Garcia Marquez Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Kötü Saatte kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0
Yaprak Fırtınası kitabının da yazarı Gabriel Garcia Marquez tarafından kaleme alınan Labirentindeki General kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Can Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789755102283 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Labirentindeki General isimli kitap 254 sayfadan oluşuyor. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Gabriel Garcia Marquez Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Labirentindeki General kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2014
Yaprak Fırtınası kitabının da yazarı Yaprak Fırtınası ve Hanım Ana'nın Cenaze Töreni kitaplarının da yazarı Gabriel Garcia Marquez tarafından kaleme alınan Living to Tell the Tale kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Ada Kültür yayınevinden 2014 yılında 9781400041343 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Living to Tell the Tale isimli kitap 483 sayfadan oluşuyor. Living to Tell the Tale kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2010
Yaprak Fırtınası ve Hanım Ana'nın Cenaze Töreni kitaplarının da yazarı Gabriel Garcia Marquez tarafından kaleme alınan Living to Tell the Tale kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. NCP Yayıncılık - İngilizce Klasikler yayınevinden 2010 yılında 9780141032573 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Living to Tell the Tale isimli kitap 496 sayfadan oluşuyor. Living to Tell the Tale kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0
Yaprak Fırtınası kitabının da yazarı Gabriel Garcia Marquez tarafından kaleme alınan Mavi Köpeğin Gözleri kitabı Roman, Öykü (Çeviri) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Can Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789750718540 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Mavi Köpeğin Gözleri isimli kitap 128 sayfadan oluşuyor. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Gabriel Garcia Marquez Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Mavi Köpeğin Gözleri kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
1970
Yaprak Fırtınası ve Hanım Ana'nın Cenaze Töreni kitaplarının da yazarı Gabriel Garcia Marquez tarafından kaleme alınan News of a Kidnapping kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. NCP Yayıncılık - İngilizce Klasikler yayınevinden 1970 yılında 9780141032504 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan News of a Kidnapping isimli kitap 304 sayfadan oluşuyor. News of a Kidnapping kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0
Yaprak Fırtınası kitabının da yazarı Gabriel Garcia Marquez tarafından kaleme alınan On İki Gezici Öykü kitabı Latin Amerika, Öykü (Çeviri) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Can Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789755105451 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan On İki Gezici Öykü isimli kitap 166 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye İnci Kut çevirmiştir. Kitap Psikolog ve Psikiyatristlere Tavsiye Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. On İki Gezici Öykü kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0
Yaprak Fırtınası kitabının da yazarı Gabriel Garcia Marquez tarafından kaleme alınan Şer Saati kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Can Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789750709906 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Şer Saati isimli kitap 185 sayfadan oluşuyor. Şer Saati kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
1980
Yaprak Fırtınası kitabının da yazarı Gabriel Garcia Marquez tarafından kaleme alınan Sevgiden Öte Sürekli Ölüm kitabı Edebiyat, Nobel Ödülü türünde okuyucusu ile buluşuyor. Cem Yayınevi yayınevinden 1980 yılında isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sevgiden Öte Sürekli Ölüm isimli kitap 246 sayfadan oluşuyor. Kitap Ölmeden Önce Okunması Gereken 1001 Kitap listesinde de yeralmaktadır. Sevgiden Öte Sürekli Ölüm kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0
Yaprak Fırtınası kitabının da yazarı Gabriel Garcia Marquez tarafından kaleme alınan Şili'de Gizlice (Miguel Littin'in Serüveni) kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Can Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789755107059 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Şili'de Gizlice (Miguel Littin'in Serüveni) isimli kitap 158 sayfadan oluşuyor. Şili'de Gizlice (Miguel Littin'in Serüveni) kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2016
Yaprak Fırtınası kitabının da yazarı Gabriel Garcia Marquez tarafından kaleme alınan Şili'de Gizlice kitabı Roman (Çeviri), türünde okuyucusu ile buluşuyor. Can Yayınları yayınevinden 2016 yılında 9789750725418 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Şili'de Gizlice isimli kitap 144 sayfadan oluşuyor. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Gabriel Garcia Marquez Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Şili'de Gizlice kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
/ 2