up
ara
Ahmet Katıksız

Ahmet Katıksız

İnsan Yaşamına Dokunmak
2017
İlk kitabı ile edebiyat dünyasına giren Ahmet Katıksız tarafından kaleme alınan İnsan Yaşamına Dokunmak kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Hemen Kitap yayınevinden 2017 yılında 9789756178522 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan İnsan Yaşamına Dokunmak isimli kitap 144 sayfadan oluşuyor. İnsan Yaşamına Dokunmak kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Babam için
2012
Başrollünde oyuncu Nurcan Eren yer aldığı, yönetmenliğini Ahmet Katıksız üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Babam için isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sonsuz Aşk
2017
Ahmet Katıksız imzalı filmde, kardeşiyle sıradan bir hayat sürdüren Zeynep ile genç yaşta büyük başarılara imza atan zengin bir cerrah olan Can'ın tesadüfi karşılaşmaları sonucu içine düştükleri büyük aşkı ve karşılarına çıkan zorluklara karşı mücadelelerini izleyeceğiz.
Bizim İçin Şampiyon
2018
Ahmet Katıksız'ın yönetmenliğini yaptığı Şampiyon filminin başrollerinde Farah Zeynep Abdullah ve Ekin Koç yer alıyor. Filmde jokey Halis Karataş ve bir döneme damga vurduğu yarış atı Bold Pilot'un hikayesi anlatılıyor.
Gönül çelen
2010
Başrollünde oyuncu Cansel Elçin yer aldığı, 2010 yılı yapımı dizi film Dram türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Gönül çelen isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Halil Ibrahim Sofrası
2010
Başrollünde oyuncu Kadir yer aldığı, 2010 yılı yapımı dizi film türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Halil Ibrahim Sofrası isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Kara Para Aşk
2014
Başrollünde oyuncu Engin Akyürek yer aldığı, 2014 yılı yapımı dizi film Romantik türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Romantik, Aksiyon türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kara Para Aşk isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0