up
ara
Ahmet Kaya

Ahmet Kaya

Tuana Korkusuz

Tuana Korkusuz

@tuanakorkusuz - Bursa

Söyle;
Ahmet Kaya-Söyle
Arkanıza yaslanıp rahatlayın. 😉Mükemmel sesin tadını çıkarın.🍃🌼
Ahmet Kaya
ünlüye 8 verdi, inceleme eklemedi.
3 beğeni · 0 yorum beğen ikon
Uğur Çam

Uğur Çam

@ugurcam967 - İstanbul

Ne Den Leylasın Ne De Ben Mecnun paylaşım fotoğrafı
Ne Den Leylasın Ne De Ben Mecnun
Ne sen Leyla' sın ne de ben Mecnun
Ne sen yorgun ne de ben yorgun
Kederli bir akşam içmişiz sarhoşuz hepsi bu.
Ahmet Kaya
ünlüye puan vermedi, inceleme eklemedi.
0 beğeni · 0 yorum
Paylaşım kuraldışına alınmıştır: Sadece copy-paste metinler kuraldışıdır. Kendi fikirlerini eklemeyi unutma. Mesela fotoğrafın çekilme yeri ve içeriği hakkında bilgi verilebilir.
Topluluk kurallarını incelemek istersen yardım bölümünde detaylı bilgi alabilirsin.
Burak

Burak

@burakinanli - Kocaeli / İzmit

Ahmet Kaya - Siz Yanmayın
Kırdılar yüreğimi, kırdılar azarlarla..
Ahmet Kaya
ünlüye puan vermedi, inceleme eklemedi.
3 beğeni · 0 yorum beğen ikon
abdrhmndeniz

abdrhmndeniz

@abdrhmndeniz

''Şimdi saat yokluğunun belası
Sensiz gelen sabaha günaydın!''

AhmetKaya
Ahmet Kaya
ünlüye puan vermedi, inceleme eklemedi.
5 beğeni · 0 yorum beğen ikon
özgür fırat

özgür fırat

@ozgurfirat

Ahmet Kaya paylaşım fotoğrafı
Ahmet Kaya
Vay be onsuz geçen koskoca 18 yıl olmuş. 16 Kasım 2000 Saygıyla ve rahmetle 🙏🍂🍁
Ahmet Kaya
ünlüye puan vermedi, inceleme eklemedi.
22 beğeni · 2 yorum beğen ikon
Hayata Gülümse (@hayataagulumse)
gurbete sürülenler, yurdundan, toprağından, ikliminden koparılıp yabancı diyarlarda en ağır biçimini yaşayarak çoğu zaman özlem içinde ruhunu tslim eden ölümsüz değerler, unutulmadınız, unutulmayacaksınız, unutturamayacaklar. Saygıyla, sevgiyle, özlemle
16.11.18 beğen 3 cevap
Tam Bağımsız Proton

Tam Bağımsız Proton

@tambagimsizproton

Hüzünlü bir akşam, susmuşuz, durgunuz hepsi bu!
Ne sen Leyla' sın ne de ben Mecnun
Ne sen yorgun ne de ben yorgun
Kederli bir akşam, içmişiz, sarhoşuz hepsi bu

Hep sonradan gelir aklım başıma hep sonradan sonradan
Hep sonradan gelir aklım başıma hep sonradan

Ne sen bulutsun ne de ben yağmur
Ne sen mağrur ne de ben mağrur
Hüzünlü bir akşam, susmuşuz, durgunuz hepsi bu

Hep sonradan gelir aklım başıma, hep sonradan, sonradan
Hep sonradan gelir aklım başıma, hep sonradan
Ahmet Kaya
ünlüye puan vermedi, inceleme eklemedi.
13 beğeni · 0 yorum beğen ikon
Mutluluk Avcısı
2014
Umut Yolcuları kitabının da yazarı Umut Yolcuları ve Münzevi kitaplarının da yazarı Ahmet Kaya tarafından kaleme alınan Mutluluk Avcısı kitabı Şiir (Yerli) , türünde okuyucusu ile buluşuyor. Cinius Yayınları yayınevinden 2014 yılında 9786051278537 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Mutluluk Avcısı isimli kitap 67 sayfadan oluşuyor. Mutluluk Avcısı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Umut Yolcuları
2015
Mutluluk Avcısı ve Münzevi kitaplarının da yazarı Ahmet Kaya tarafından kaleme alınan Umut Yolcuları kitabı Şiir (Yerli) , türünde okuyucusu ile buluşuyor. Cinius Yayınları yayınevinden 2015 yılında 9786053231387 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Umut Yolcuları isimli kitap 126 sayfadan oluşuyor. Umut Yolcuları kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Münzevi
2016
Mutluluk Avcısı ve Umut Yolcuları kitaplarının da yazarı Ahmet Kaya tarafından kaleme alınan Münzevi kitabı Anı, Hatıra, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Gece Kitaplığı yayınevinden 2016 yılında 9786051804231 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Münzevi isimli kitap 249 sayfadan oluşuyor. Münzevi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Rifai-Sayyadi Seyyidleri
2015
İlk kitabı ile edebiyat dünyasına giren Seyyid Ebu'l-Hüda es-Sayyadi tarafından kaleme alınan Rifai-Sayyadi Seyyidleri kitabı İslam, Tasavvuf türünde okuyucusu ile buluşuyor. Revak Kitabevi yayınevinden 2015 yılında 9786056594311 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Rifai-Sayyadi Seyyidleri isimli kitap 112 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Ahmet Kaya çevirmiştir. Rifai-Sayyadi Seyyidleri kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
ülkemde Son Turnem
2010
Başrollünde oyuncu Ahmet Kaya yer aldığı, yönetmenliğini üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden ülkemde Son Turnem isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Aynalar Belgeseli/ahmet Kaya
0
Başrollünde oyuncu Ahmet Kaya yer aldığı, yönetmenliğini Can Dündar üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Aynalar Belgeseli/ahmet Kaya isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Uçurtmam Tellere Takıldı
2010
Başrollünde oyuncu Ahmet Kaya yer aldığı, yönetmenliğini üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Uçurtmam Tellere Takıldı isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
9
2 oy
0