up
ara
Gena Showalter

Gena Showalter

Ahme't Sessiz

Ahme't Sessiz

@ahmetsessiz

Kıymetli bir şeyi yitirdiginiz zaman, anısı bir daha asla sahip olamayacaginiz şeylerin acı verici anımsatıcısı oluyordu.
ataç ikon En Karanlık Arzu (Karanlığın Efendileri ...
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
0 beğen · 0 yorum
zxcvb

zxcvb

@vampirsevenkiz

"Senin bir tahminin yok mu?"
"Şey" diye omuz silkti "O bir angut. İşte benim tahminim."
ataç ikon En Karanlık Öpücük (Karanlığın Efendiler...
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
3 beğen · 0 yorum
Kördüğüm
0
En Karanlık Gece (Karanlığın Efendileri Serisi 1) kitabının da yazarı Gena Showalter tarafından kaleme alınan Kördüğüm kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pegasus yayınevinden 0 yılında 9786055289584 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kördüğüm isimli kitap 416 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Gülay Yücel çevirmiştir. Kitap Seri Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Kördüğüm kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
En Karanlık Gece (Karanlığın Efendileri Serisi 1)
2010
Kördüğüm kitabının da yazarı Gena Showalter tarafından kaleme alınan En Karanlık Gece (Karanlığın Efendileri Serisi 1) kitabı Fantastik, Aşk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pegasus yayınevinden 2010 yılında 9786055360238 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan En Karanlık Gece (Karanlığın Efendileri Serisi 1) isimli kitap 416 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Meltem Uzun Akbulut çevirmiştir. Kitap En İyi Kadın Yazarların Mutlaka Okunması Gereken Kitapları listesinde de yeralmaktadır. En Karanlık Gece (Karanlığın Efendileri Serisi 1) kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
En Karanlık Öpücük (Karanlığın Efendileri Serisi 2)
2011
Kördüğüm kitabının da yazarı Gena Showalter tarafından kaleme alınan En Karanlık Öpücük (Karanlığın Efendileri Serisi 2) kitabı Roman (Çeviri), Fantastik türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pegasus yayınevinden 2011 yılında 9786055289751 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan En Karanlık Öpücük (Karanlığın Efendileri Serisi 2) isimli kitap 400 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Meltem Uzun Akbulut çevirmiştir. Kitap Daha Popüler Olması Gereken Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. En Karanlık Öpücük (Karanlığın Efendileri Serisi 2) kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
En Karanlık Sır
2017
Kördüğüm ve En Karanlık Gece (Karanlığın Efendileri Serisi 1) kitaplarının da yazarı Gena Showalter tarafından kaleme alınan En Karanlık Sır kitabı Fantastik, Roman (Çeviri) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pegasus yayınevinden 2017 yılında 9786052991138 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan En Karanlık Sır isimli kitap 448 sayfadan oluşuyor. En Karanlık Sır kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
En Karanlık Zevk (Karanlığın Efendileri Serisi 3)
0
Kördüğüm kitabının da yazarı Gena Showalter tarafından kaleme alınan En Karanlık Zevk (Karanlığın Efendileri Serisi 3) kitabı Roman (Çeviri), Fantastik türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pegasus yayınevinden 0 yılında 9786053431145 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan En Karanlık Zevk (Karanlığın Efendileri Serisi 3) isimli kitap 464 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Cemre Akkartal çevirmiştir. Kitap Seri Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. En Karanlık Zevk (Karanlığın Efendileri Serisi 3) kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0