up
ara
George Eliot

George Eliot

Ömer Aydemir.

Ömer Aydemir.

@seyyah73 - Çorum

1. Centilmen:
Yaptıklarımız, kendimize vurduğumuz prangalardır.
2. Centilmen:
Ah, öyledir. Ancak bence dünyanın kendisidir o prangalar için demiri sağlayan.
ataç ikon Middlemarch Taşra Yaşamından Manzaralar ...
kitaba 8 verdi, inceleme eklemedi.
4 beğen · 0 yorum
Ömer Aydemir.

Ömer Aydemir.

@seyyah73 - Çorum

Kavramlar ve ahlaki ilkeler yere saçılmış topluiğneler gibiydi; insanı yürümekten oturmaktan, hatta yemekten korkar hale getiriyorlardı.
ataç ikon Middlemarch Taşra Yaşamından Manzaralar ...
kitaba 8 verdi, inceleme eklemedi.
7 beğen · 0 yorum
mell

mell

@mell - İstanbul

Ve keten dokumacısı Silas Marner tuhaftı. Yalnız yaşıyor ve hiç kimse ailesi hakkında bir şey bilmiyordu. Annesi ve babasını tanımadığınız bir adama nasıl güvenebilirsiniz? Tuhaf dikkatli gözlü, beti benzi atmış biriydi. Her gün uzun saatler tezgahında çalışırdı. Hatta pazar günü; kilisede olması gerekirken bile çalışırdı. Kasabalılar "İblisin arkadaşı olmalı." derdi kendi aralarında.
ataç ikon Silas Marner
kitaba 8 verdi, inceleme eklemedi.
2 beğen · 0 yorum
☪𝓜𝓔𝓡𝓥𝓔 ❀

☪𝓜𝓔𝓡𝓥𝓔 ❀.

@kumralela - İstanbul

 paylaşım fotoğrafı
Müzik Ruhun Gıdasıdır🎼🎵
George Eliot
ünlüye puan vermedi, inceleme eklemedi.
7 beğeni · 2 yorum beğen ikon
batu galatasaray (@batugalatasaray)
Müzik iyi günde de kötü gündede dosttur:)
16.10.18 beğen 1 cevap
mormelek (@birarkada)
Müzik hayatı renglendiren şeylerden biri buyüden her anımda yeri vardır
17.10.18 beğen 1 cevap
The Mill on the Floss
1970
Middlemarch kitabının da yazarı Middlemarch ve Lifted Veil kitaplarının da yazarı George Eliot tarafından kaleme alınan The Mill on the Floss kitabı Edebiyat, Roman türünde okuyucusu ile buluşuyor. Peacock Books yayınevinden 1970 yılında 9788124800164 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan The Mill on the Floss isimli kitap 552 sayfadan oluşuyor. The Mill on the Floss kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Middlemarch
1970
The Mill on the Floss kitabının da yazarı The Mill on the Floss ve Lifted Veil kitaplarının da yazarı George Eliot tarafından kaleme alınan Middlemarch kitabı Roman (Çeviri), türünde okuyucusu ile buluşuyor. Sis Yayıncılık yayınevinden 1970 yılında 9786054782086 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Middlemarch isimli kitap 848 sayfadan oluşuyor. Middlemarch kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Lifted Veil
1970
The Mill on the Floss ve Middlemarch kitaplarının da yazarı George Eliot tarafından kaleme alınan Lifted Veil kitabı Eğitim, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Gugukkuşu Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9786054096435 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Lifted Veil isimli kitap 80 sayfadan oluşuyor. Lifted Veil kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Adam Bede
1970
The Mill on the Floss ve Middlemarch kitaplarının da yazarı George Eliot tarafından kaleme alınan Adam Bede kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Peacock Books yayınevinden 1970 yılında 9788124800218 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Adam Bede isimli kitap 498 sayfadan oluşuyor. Adam Bede kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Aşkın Bedeli
1970
The Mill on the Floss ve Middlemarch kitaplarının da yazarı George Eliot tarafından kaleme alınan Aşkın Bedeli kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Kastaş Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789752820098 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Aşkın Bedeli isimli kitap 4020 sayfadan oluşuyor. Aşkın Bedeli kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0