up
ara
Gonca Çiftçioğulları

Gonca Çiftçioğulları

Merve sude

Merve sude

@mervesude0

Öyle bir yol ayrımındayım ki bir tarafta aşk ,diğer tarafta her şey ve herkes var .Sevgi ırmağı bir yandan mutluluk denizine akarken diğer yandan hüzne kanat çırpmakta .
Bedeli bu kadar ağır olmamalıydı aşkın.
ataç ikon Öyle Bir Bedel Ki
kitaba puan vermedi, inceleme ekledi.
7 beğen · 0 yorum
fisun

fisun

@fisun - Samsun

Her bir rahatsizlıkta iyileşme süreci, kişisel bir yolculuktur. Kimin ne kadar yol alacagi belli olmaz.
ataç ikon Gece Gelen Ölüm 1 - Karanlığın Sesi
kitaba 9 verdi, inceleme eklemedi.
1 beğen · 0 yorum
Bahar CcC

Bahar CcC

@baharsaglam - İstanbul

Oysa ki hiçbir yerde yoksun...
Sonra kayboluyorum
Sensizligin verdiği karanlık kuytu köşelerde...
ataç ikon Öyle Bir Bedel Ki
kitaba 10 verdi, inceleme eklemedi.
4 beğen · 0 yorum
Bahar CcC

Bahar CcC

@baharsaglam - İstanbul

Seni hiçbir zaman bırakmadım ki ben .
Sen görmek istemediğim için sana görünmemeye çalıştım,
oysa ki aklım ve düşüncelerim hep seninleydi...


Syf504
ataç ikon Öyle Bir Bedel Ki
kitaba 10 verdi, inceleme eklemedi.
5 beğen · 0 yorum
Ceren Acer

Ceren Acer

@cerenacer948 - Ankara

GÜNEŞ HAKİMİYETİNİ KAYBEDERSE AYDINLIK KARANLIĞA DÖNÜŞÜR
ataç ikon Güneşin Kızı
kitaba 10 verdi, inceleme ekledi.
3 beğen · 0 yorum
SE MA

SE MA

@sema22 - Bursa

"Kaderimiz yazıldıysa bunu kimse değiştiremez."
...ÖYLE BİR BEDEL Kİ...
ataç ikon Öyle Bir Bedel Ki
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
2 beğen · 0 yorum
Gece Gelen Ölüm
0
Öyle Bir Bedel Ki kitabının da yazarı Gonca Çiftçioğulları tarafından kaleme alınan Gece Gelen Ölüm kitabı Roman (Yerli), Roman (Yerli) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Etki Yayınları yayınevinden 0 yılında 9786054387595 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Gece Gelen Ölüm isimli kitap 296 sayfadan oluşuyor. Kitap Hiç Unutamayacağım Dediğimiz Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Gece Gelen Ölüm kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Öyle Bir Bedel Ki
0
Gece Gelen Ölüm kitabının da yazarı Gonca Çiftçioğulları tarafından kaleme alınan Öyle Bir Bedel Ki kitabı Roman (Yerli), Aşk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Uğur Tuna Yayınları yayınevinden 0 yılında 9786059016155 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Öyle Bir Bedel Ki isimli kitap 640 sayfadan oluşuyor. Kitap Hiç Unutamayacağım Dediğimiz Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Öyle Bir Bedel Ki kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Güneşin Kızı
2015
Gece Gelen Ölüm kitabının da yazarı Gonca Çiftçioğulları tarafından kaleme alınan Güneşin Kızı kitabı Roman (Yerli), Aşk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Agapi Yayınları yayınevinden 2015 yılında 9786059817004 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Güneşin Kızı isimli kitap 528 sayfadan oluşuyor. Güneşin Kızı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Gece Gelen Ölüm 1 - Karanlığın Sesi
2015
Gece Gelen Ölüm kitabının da yazarı Gonca Çiftçioğulları tarafından kaleme alınan Gece Gelen Ölüm 1 - Karanlığın Sesi kitabı Polisiye, Roman (Yerli) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Agapi yayınevinden 2015 yılında 9786059817127 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Gece Gelen Ölüm 1 - Karanlığın Sesi isimli kitap 412 sayfadan oluşuyor. Gece Gelen Ölüm 1 - Karanlığın Sesi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Gece Gelen Ölüm 2 - İntikam Yolcusu
2015
Gece Gelen Ölüm kitabının da yazarı Gonca Çiftçioğulları tarafından kaleme alınan Gece Gelen Ölüm 2 - İntikam Yolcusu kitabı Polisiye, Roman (Yerli) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Agapi yayınevinden 2015 yılında 9786059817134 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Gece Gelen Ölüm 2 - İntikam Yolcusu isimli kitap 492 sayfadan oluşuyor. Gece Gelen Ölüm 2 - İntikam Yolcusu kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0