up
ara
Gönül Kırcaali İftar

Gönül Kırcaali İftar

Günlük Yaşama Davranışsal Bakış
1970
Özel Eğitimde Yanlışsız Öğretim Yöntemleri ve Otistik Çocuklar İçin Davranışsal Eğitim Programı 1 kitaplarının da yazarı Gönül Kırcaali İftar tarafından kaleme alınan Günlük Yaşama Davranışsal Bakış kitabı Eğitim, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Eğiten Kitap yayınevinden 1970 yılında 9786055472764 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Günlük Yaşama Davranışsal Bakış isimli kitap 102 sayfadan oluşuyor. Günlük Yaşama Davranışsal Bakış kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Özel Eğitimde Yanlışsız Öğretim Yöntemleri
2009
Zihin Engelliler ve Eğitimleri kitabının da yazarı Zihin Engelliler ve Eğitimleri ve Otizm Spektrum Bozukluğu Olan Çocuklar ve Eğitimleri kitaplarının da yazarı Elif Tekin İftar tarafından kaleme alınan Özel Eğitimde Yanlışsız Öğretim Yöntemleri kitabı Eğitim, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Vize Yayıncılık yayınevinden 2009 yılında isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Özel Eğitimde Yanlışsız Öğretim Yöntemleri isimli kitap 248 sayfadan oluşuyor. Özel Eğitimde Yanlışsız Öğretim Yöntemleri kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Otistik Çocuklar İçin Davranışsal Eğitim Programı 1
2008
Günlük Yaşama Davranışsal Bakış ve Özel Eğitimde Yanlışsız Öğretim Yöntemleri kitaplarının da yazarı Gönül Kırcaali İftar tarafından kaleme alınan Otistik Çocuklar İçin Davranışsal Eğitim Programı 1 kitabı Çocuk Eğitimi, Otizm türünde okuyucusu ile buluşuyor. Anı Yayınları yayınevinden 2008 yılında 9786055213600 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Otistik Çocuklar İçin Davranışsal Eğitim Programı 1 isimli kitap 194 sayfadan oluşuyor. Otistik Çocuklar İçin Davranışsal Eğitim Programı 1 kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Otizm Spektrum Bozukluğu
2017
Günlük Yaşama Davranışsal Bakış ve Özel Eğitimde Yanlışsız Öğretim Yöntemleri kitaplarının da yazarı Gönül Kırcaali İftar tarafından kaleme alınan Otizm Spektrum Bozukluğu kitabı Eğitim, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Daktylos yayınevinden 2017 yılında 9786055968007 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Otizm Spektrum Bozukluğu isimli kitap 127 sayfadan oluşuyor. Kitap Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Üzerine Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Otizm Spektrum Bozukluğu kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Kaynaştırma
2008
Günlük Yaşama Davranışsal Bakış ve Özel Eğitimde Yanlışsız Öğretim Yöntemleri kitaplarının da yazarı Gönül Kırcaali İftar tarafından kaleme alınan Kaynaştırma kitabı Çocuk, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Kök Yayınevi yayınevinden 2008 yılında 9789754993110 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kaynaştırma isimli kitap 132 sayfadan oluşuyor. Kaynaştırma kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0