up
ara
Tom Hopper

Tom Hopper

Saxon
2007
Başrollünde oyuncu Sean Harris yer aldığı, yönetmenliğini Greg Loftin üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Saxon isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Grace And Danger
2010
Başrollünde oyuncu Tom Sizemore yer aldığı, yönetmenliğini Rhys Hayward üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Grace And Danger isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Black Sails
2014
Başrollünde oyuncu Toby Stephens yer aldığı, 2014 yılı yapımı dizi film Dram türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Dram, Macera türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Black Sails isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Doctor Who
2005
Zamanda yolculuk yapabilen, Doktor adıyla bilinen bir adamın başından geçenler anlatılmaktadır. Zaman yolculuklarını eski bir polis kulübesinden yapan Doktor, Gallifrey adlı bir gezegenden gelmektedir ve türünün son örneğidir.
The Umbrella Academy
2019
Sıra dışı yeteneklere sahip kardeşler babalarının ölümüyle tekrar bir araya gelir. Bir araya gelen kardeşler aile sırlarını gün yüzüne çıkarır ve insanlığı bekleyen bir tehdidin ortaya çıkmasını sağlarlar.
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0