up
ara
Graham Greene

Graham Greene

Meselenin Kalbi
1970
Sessiz Amerikalı ve Kiralık Tabanca kitaplarının da yazarı Graham Greene tarafından kaleme alınan Meselenin Kalbi kitabı Roman (Çeviri), Modern Klasikler Dizisi türünde okuyucusu ile buluşuyor. İletişim Yayınevi yayınevinden 1970 yılında 9789750509742 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Meselenin Kalbi isimli kitap 319 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Mina Urgan çevirmiştir. Meselenin Kalbi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sessiz Amerikalı
2003
Meselenin Kalbi ve Kiralık Tabanca kitaplarının da yazarı Graham Greene tarafından kaleme alınan Sessiz Amerikalı kitabı Roman (Çeviri), türünde okuyucusu ile buluşuyor. Everest Yayınları yayınevinden 2003 yılında 9789752890008 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sessiz Amerikalı isimli kitap 239 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Mehmet Harmancı çevirmiştir. Sessiz Amerikalı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Kiralık Tabanca
1970
Meselenin Kalbi ve Sessiz Amerikalı kitaplarının da yazarı Graham Greene tarafından kaleme alınan Kiralık Tabanca kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Everest Yayınları yayınevinden 1970 yılında isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kiralık Tabanca isimli kitap 273 sayfadan oluşuyor. Kiralık Tabanca kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
İstanbul Treni
2010
Meselenin Kalbi ve Sessiz Amerikalı kitaplarının da yazarı Graham Greene tarafından kaleme alınan İstanbul Treni kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Everest Yayınları yayınevinden 2010 yılında 9789752891579 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan İstanbul Treni isimli kitap 223 sayfadan oluşuyor. İstanbul Treni kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
The Third Man
2017
Meselenin Kalbi ve Sessiz Amerikalı kitaplarının da yazarı Graham Greene tarafından kaleme alınan The Third Man kitabı Eğitim, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Nüans Publishing yayınevinden 2017 yılında 9788723901033 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan The Third Man isimli kitap 101 sayfadan oluşuyor. The Third Man kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Üçüncü Adam
1949
Başrollünde oyuncu Orson Welles yer aldığı, yönetmenliğini Carol Reed üstlendiği film Film Noir türünde izleyicisini bekliyor.Film Noir, Gerilim türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Üçüncü Adam isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sessiz Amerikalı
2002
Başrollünde oyuncu Michael Caine yer aldığı, yönetmenliğini Phillip Noyce üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Sessiz Amerikalı isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Zor Tercih
1999
Başrollünde oyuncu Julianne Moore yer aldığı, yönetmenliğini Neil Jordan üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Romantik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Zor Tercih isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
A Shocking Accident
1982
Başrollünde oyuncu Rupert Everett yer aldığı, yönetmenliğini James Scott üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden A Shocking Accident isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Brighton Rock
2010
Başrollünde oyuncu John Hurt yer aldığı, yönetmenliğini Rowan Joffe üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Brighton Rock isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0