up
ara
Burak Satıbol

Burak Satıbol

Dört Köşe
2017
İstanbul'da farklı sebeplerden ötürü haksız yere aynı gece nezarethaneye atılan 4 kişi, haksızlığa uğramaktan bıktıkları için bir plan yaparlar. İstanbul'un en güçlü adamı olan Timsah Hamza'yı hedef alarak büyük bir soygun gerçekleştirmeye karar verirler. Amaçları, artık haksızlığa uğramak yerine gerçekten hak yiyerek bu düzende yerlerini almaktır.
Arapsaçı
2018
Eski bir aktör, ünlü olduğu zamanlarından kalan bir ceketinin içine bir loto kuponu koymuş ve daha sonra bunu unutmuştur. Ceket, elden ele dolaşırken birçok insanın yollarının kesişmesini ve hayatlarının değişmesini sağlar. Bu sırada cebindeki kupona ikramiye çıktığını bilen kimse yoktur.
Seni Gidi Seni
2017
Seni Gidi Seni, 2017'nin kasım ayında vizyona giren yerli komedi filmidir. Filmde, Bülent ve Sedat adında iki mahalle delikanlısı, çocukluklarından beri çok sevdikleri bir ağabeylerinin mayfa tarafından dolandırıldığını öğrenirler ve dolandırıcıların peşine düşerler.
Firardayız
2017
Hapishanede koğuş arkadaşı olan 3 kafadar, yıllarca kazmaya uğraştıkları tünelden kaçmayı sonunda başarırlar. Ancak uzun zamandır görmedikleri dış dünyaya adapte olmakta zorlanırlar. Bir türlü iyi bir işe giremeyen 3 kafadar, en sonunda çareyi mafyaya girmekte bulur.
Sinyalciler
2017
Naylon faturacı Nevzat, üçkağıtçı sinyalci Kadir ve sahte rakı satan meyhanesi Cengiz başlarını durmadan belaya sokan 3 adamdır. Acilen 100 bin TL bulmaları gerektiğinde İsa'nın Son Akşam Yemeği tablosunu çalmaya karar verirler.
Anında Görüntü Show
2007
Başrollünde oyuncu Burak Satıbol yer aldığı, 2007 yılı yapımı dizi film türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Anında Görüntü Show isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
İşler Güçler
2012
Başrollünde oyuncu Yılmaz Gruda yer aldığı, 2012 yılı yapımı dizi film Star TV türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Star TV, Komedi türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden İşler Güçler isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0