up
ara
Greg Tang

Greg Tang

Matematik Üzümleri
1970
Matematik Stratejileri: Çarpma Zamanı ve Daha Eğlenceli Matematik Masalları kitaplarının da yazarı Greg Tang tarafından kaleme alınan Matematik Üzümleri kitabı Çocuk, Bilmece, Bulmaca türünde okuyucusu ile buluşuyor. Doruk Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789755535746 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Matematik Üzümleri isimli kitap 32 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Nihan Somay çevirmiştir. Matematik Üzümleri kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Matematik Stratejileri: Çarpma Zamanı
1970
Matematik Üzümleri kitabının da yazarı Matematik Üzümleri ve Daha Eğlenceli Matematik Masalları kitaplarının da yazarı Greg Tang tarafından kaleme alınan Matematik Stratejileri: Çarpma Zamanı kitabı Çocuk, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Doruk Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789755535722 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Matematik Stratejileri: Çarpma Zamanı isimli kitap 32 sayfadan oluşuyor. Matematik Stratejileri: Çarpma Zamanı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Daha Eğlenceli Matematik Masalları
2010
Matematik Üzümleri ve Matematik Stratejileri: Çarpma Zamanı kitaplarının da yazarı Greg Tang tarafından kaleme alınan Daha Eğlenceli Matematik Masalları kitabı Çocuk, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Doruk Yayınları yayınevinden 2010 yılında 9789755535852 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Daha Eğlenceli Matematik Masalları isimli kitap 32 sayfadan oluşuyor. Daha Eğlenceli Matematik Masalları kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Matematik Harikaları
2014
Matematik Üzümleri ve Matematik Stratejileri: Çarpma Zamanı kitaplarının da yazarı Greg Tang tarafından kaleme alınan Matematik Harikaları kitabı Çocuk, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Doruk Yayınları yayınevinden 2014 yılında 9789755535760 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Matematik Harikaları isimli kitap 32 sayfadan oluşuyor. Matematik Harikaları kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Eğlenceli Matematik Masalları Seti (8 Kitap Takım)
2017
Matematik Üzümleri ve Matematik Stratejileri: Çarpma Zamanı kitaplarının da yazarı Greg Tang tarafından kaleme alınan Eğlenceli Matematik Masalları Seti (8 Kitap Takım) kitabı Çocuk, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Doruk Yayınları yayınevinden 2017 yılında isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Eğlenceli Matematik Masalları Seti (8 Kitap Takım) isimli kitap 256 sayfadan oluşuyor. Eğlenceli Matematik Masalları Seti (8 Kitap Takım) kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0