up
ara
Guillaume Musso

Guillaume Musso

gamze

gamze

@gamze37

Ama kimi zaman da bir tek karşılaşma yeter...
ataç ikon Sen Olmasaydın Ben Ne Yapardım?
kitaba 4 verdi, inceleme eklemedi.
1 beğen · 0 yorum
Derya Gülşan

Derya Gülşan

@deryagulsan

Çünkü aşkın olduğu yerde asla gece olmazdı.
ataç ikon Çünkü Seni Seviyorum
kitaba 10 verdi, inceleme ekledi.
0 beğen · 0 yorum
Kağıt Kız
2010
Seni Bulmaya Geldim kitabının da yazarı Guillaume Musso tarafından kaleme alınan Kağıt Kız kitabı Roman (Çeviri), Aşk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Doğan Kitap yayınevinden 2010 yılında 9786050900668 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kağıt Kız isimli kitap 312 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Gülçin Şahin çevirmiştir. Kitap Hiç Unutamayacağım Dediğimiz Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Kağıt Kız kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Seni Bulmaya Geldim
0
Kağıt Kız kitabının da yazarı Guillaume Musso tarafından kaleme alınan Seni Bulmaya Geldim kitabı Roman (Çeviri), Aşk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Doğan Kitap yayınevinden 0 yılında 9786051116396 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Seni Bulmaya Geldim isimli kitap 276 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Zeynep Seymen çevirmiştir. Seni Bulmaya Geldim kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sen Olmasaydın Ben Ne Yapardım?
0
Kağıt Kız kitabının da yazarı Guillaume Musso tarafından kaleme alınan Sen Olmasaydın Ben Ne Yapardım? kitabı Roman (Çeviri), Aşk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Doğan Kitap yayınevinden 0 yılında 9786050906745 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sen Olmasaydın Ben Ne Yapardım? isimli kitap 256 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Nükhet İzet çevirmiştir. Sen Olmasaydın Ben Ne Yapardım? kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Çünkü Seni Seviyorum
0
Kağıt Kız kitabının da yazarı Guillaume Musso tarafından kaleme alınan Çünkü Seni Seviyorum kitabı Roman (Çeviri), Aşk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Doğan Kitap yayınevinden 0 yılında 9786051113708 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Çünkü Seni Seviyorum isimli kitap 232 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Zeynep Seymen çevirmiştir. Çünkü Seni Seviyorum kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Meleğin Çağrısı
2013
Kağıt Kız kitabının da yazarı Guillaume Musso tarafından kaleme alınan Meleğin Çağrısı kitabı Roman (Çeviri), Korku türünde okuyucusu ile buluşuyor. Doğan Kitap yayınevinden 2013 yılında 9786050921489 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Meleğin Çağrısı isimli kitap 384 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Nükhet İzet çevirmiştir. Meleğin Çağrısı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0