up
ara
Ahmet Önel

Ahmet Önel

Ece

Ece

@nero

İnsanları asla sevmiyorum. Gündelik gülümsemeler bana yakışmıyor...
ataç ikon Aynı Düşün İçinde
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
2 beğen · 0 yorum
Ece

Ece

@nero

Bu yağmur ilk karın habercisi olabilir mi? Uzun kış, sen çok yaşa, olur mu! Vazgeçtim öfkelenmekten. Koşmak yalnızca bir dilek. Uçmak için kuş olmayı istemenin ötesinde bir şeyler gerekiyor. Gerçek bir kuş olmak gibi!
ataç ikon Aynı Düşün İçinde
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
2 beğen · 0 yorum
Ece

Ece

@nero

Kahkahamı topuklarıma yüklemiştim ve kaldırımlara çarptıra çarptıra ardım sıra sürüklüyordum kuralların cümlesini. Oysa nasıl yapıştırıyorlar insanın yakasına. Dik dik bakıyorlar gözlerinize. Yüreğinizin soğuması için ne çok şey yapıyorlar. Onlar hiçbir zaman anlamadılar seni. Parmak uçlarına kadar sinmiş olan delice koşma arzusunu ciddiye almadılar. Dizlerinden aşağısı duyarsızdır onların. Beyinlerin yürekleriyle hiç buluşmaz. Sivri kenarlı cetvelle dolaşırlar. Avuç içlerini düşman bellemişlerdir. Vücut sıcaklıklarını yalnızca bayram günü tokalaşmaları için saklarlar.
ataç ikon Aynı Düşün İçinde
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
0 beğen · 0 yorum
Ece

Ece

@nero

Bulunduğu yerde kıpırtısız durmanın fazilet olduğu günlerin oyunbozanıyım ben. Koşardım ve bu tören hiç bitmezdi. Daha onlu yaşları sürerken fark etmiştim başıbozuk dünyayı düzene sokmaya çalışan asık suratlıların zavallılığını.
ataç ikon Aynı Düşün İçinde
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
0 beğen · 0 yorum
Ece

Ece

@nero

Bu yazıya gömülmek benim seçimim... Okumamayı okumak istiyorum öyleyse. Özgür bir okur olarak yaşamak istiyorum.
ataç ikon Aynı Düşün İçinde
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
1 beğen · 0 yorum
Ece

Ece

@nero

Günlük hayatımızın sıradanlığında burun buruna gelebileceğimiz her aykırı durum yeni bir yalan yolculuğunun ara durakları değil mi sanki? Aktörler değişiyor, sözcükler cilalanıyor ve kandırma seanslarını gecenin ilerleyen saatlerine kadar sürdürüyoruz. Bir bebek olup başımızı yastığa değdirdiğimizde, gün boyu anlatılan uzun bir masalın ağırlığı karşılıyor bizi. Artık uykuların en çapkınına bırakabiliriz kendimizi. Bırakabilir ve yeni bir yolculuk için güç depolayabiliriz. Ne kadar yorucu!
ataç ikon Aynı Düşün İçinde
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
1 beğen · 0 yorum
Çıplak Zebra
1970
Çağrışımlar kitabının da yazarı Çağrışımlar ve Aynı Düşün İçinde kitaplarının da yazarı Ahmet Önel tarafından kaleme alınan Çıplak Zebra kitabı Çocuk, Çocuk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Kök Yayınevi yayınevinden 1970 yılında 9789754994827 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Çıplak Zebra isimli kitap 176 sayfadan oluşuyor. Çıplak Zebra kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Çağrışımlar
1970
Çıplak Zebra ve Aynı Düşün İçinde kitaplarının da yazarı Ahmet Önel tarafından kaleme alınan Çağrışımlar kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Kavis Kitap yayınevinden 1970 yılında 9786055730628 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Çağrışımlar isimli kitap 144 sayfadan oluşuyor. Çağrışımlar kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Aynı Düşün İçinde
2003
Çıplak Zebra kitabının da yazarı Ahmet Önel tarafından kaleme alınan Aynı Düşün İçinde kitabı Roman (Yerli), Anlatı türünde okuyucusu ile buluşuyor. Varlık Yayınları yayınevinden 2003 yılında 9789754342734 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Aynı Düşün İçinde isimli kitap 152 sayfadan oluşuyor. Aynı Düşün İçinde kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Çipilip - Üç Şekerli Oyun
1970
Çıplak Zebra ve Çağrışımlar kitaplarının da yazarı Ahmet Önel tarafından kaleme alınan Çipilip - Üç Şekerli Oyun kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Tudem Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789944693219 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Çipilip - Üç Şekerli Oyun isimli kitap 120 sayfadan oluşuyor. Çipilip - Üç Şekerli Oyun kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sevgili Günlük Öykü Anlatıyor
1970
Çıplak Zebra kitabının da yazarı Çıplak Zebra ve Çağrışımlar kitaplarının da yazarı Ahmet Önel tarafından kaleme alınan Sevgili Günlük Öykü Anlatıyor kitabı Çocuk, Çocuk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Kök Yayınevi yayınevinden 1970 yılında 9789754994155 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sevgili Günlük Öykü Anlatıyor isimli kitap 147 sayfadan oluşuyor. Sevgili Günlük Öykü Anlatıyor kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0