up
ara
Ahmet Özer

Ahmet Özer

mediha

mediha

@daily

....
Oturdum ve düşündüm bugün
Senden aklımda kalanları
Unutulmaz sandığım ama unuttuğum
Bütün güzel zamanları
Bir adım atar gibi yapıp da geri dönmedim
Ruhumu katar gibi rollere bürünmedim
Sense bir pinokyosun,nerede marangozun?
Eksik parçası oldun güzel giden bu yapbozun
Şimdi bir masal uydur sanki mutlusun gibi
Başkaları da görsün önemli olan bu tabi
Geçmişini düşünme,geleceğin kirlenir
Kendini çok tanıma kendinden nefret ettirir

Hayaletin gezer durur bazen
Bu evin içinde hissederim
Seni değil ama
Olduğunu zannettiğim seni biraz özledim
Bir adım atar gibi yapıp da geri dönmedim
Ruhumu katar gibi rollere bürünmedim
Sense bir pinokyosun,nerede marangozun?
Eksik parçası oldun güzel giden bu yapbozun
Şimdi bir masal uydur sanki mutlusun gibi
Başkaları da görsün önemli olan bu tabi
Geçmişini düşünme,geleceğin kirlenir
Kendini çok tanıma kendinden nefret ettirir

Ahmet Özer
Ahmet Özer
ünlüye puan vermedi, inceleme eklemedi.
5 beğeni · 0 yorum beğen ikon
Memleket Şairi Nabi Üçüncüoğlu
1970
Çözül(e)meyen Kürt Sorunu kitabının da yazarı Çözül(e)meyen Kürt Sorunu ve 11 Eylül ABD Türkiye ve Küreselleşme kitaplarının da yazarı Ahmet Özer tarafından kaleme alınan Memleket Şairi Nabi Üçüncüoğlu kitabı Biyografi, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Phoenix Yayınevi yayınevinden 1970 yılında 9786055738334 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Memleket Şairi Nabi Üçüncüoğlu isimli kitap 240 sayfadan oluşuyor. Memleket Şairi Nabi Üçüncüoğlu kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Çözül(e)meyen Kürt Sorunu
1970
Memleket Şairi Nabi Üçüncüoğlu ve 11 Eylül ABD Türkiye ve Küreselleşme kitaplarının da yazarı Ahmet Özer tarafından kaleme alınan Çözül(e)meyen Kürt Sorunu kitabı Siyaset, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Hemen Kitap yayınevinden 1970 yılında 9789756178324 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Çözül(e)meyen Kürt Sorunu isimli kitap 304 sayfadan oluşuyor. Çözül(e)meyen Kürt Sorunu kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
11 Eylül ABD Türkiye ve Küreselleşme
1970
Memleket Şairi Nabi Üçüncüoğlu ve Çözül(e)meyen Kürt Sorunu kitaplarının da yazarı Ahmet Özer tarafından kaleme alınan 11 Eylül ABD Türkiye ve Küreselleşme kitabı Siyaset, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Peri Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9758245821 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan 11 Eylül ABD Türkiye ve Küreselleşme isimli kitap 304 sayfadan oluşuyor. 11 Eylül ABD Türkiye ve Küreselleşme kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Şehrivan
1970
Memleket Şairi Nabi Üçüncüoğlu kitabının da yazarı Ahmet Özer tarafından kaleme alınan Şehrivan kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Doz Basım Yayın yayınevinden 1970 yılında 9789944227292 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Şehrivan isimli kitap 640 sayfadan oluşuyor. Şehrivan kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
İnziva
2011
Memleket Şairi Nabi Üçüncüoğlu ve Çözül(e)meyen Kürt Sorunu kitaplarının da yazarı Ahmet Özer tarafından kaleme alınan İnziva kitabı Sosyoloji, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Samanyolu Yayıncılık yayınevinden 2011 yılında 9789758894048 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan İnziva isimli kitap 161 sayfadan oluşuyor. İnziva kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0