up
ara
A. Kadir Konuk

A. Kadir Konuk

Gido Sırat Köprüsünde İki Gün
2007
Su Uyur İnsan KaçarBir Firarın İnanılmaz Öyküsü kitabının da yazarı Su Uyur İnsan KaçarBir Firarın İnanılmaz Öyküsü ve PatrinDört Dilden Şiir kitaplarının da yazarı A. Kadir Konuk tarafından kaleme alınan Gido Sırat Köprüsünde İki Gün kitabı Roman (Yerli), Öykü (Yerli) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Ceylan Yayıncılık yayınevinden 2007 yılında 9789756304662 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Gido Sırat Köprüsünde İki Gün isimli kitap 320 sayfadan oluşuyor. Gido Sırat Köprüsünde İki Gün kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Su Uyur İnsan KaçarBir Firarın İnanılmaz Öyküsü
2006
Gido Sırat Köprüsünde İki Gün kitabının da yazarı Gido Sırat Köprüsünde İki Gün ve PatrinDört Dilden Şiir kitaplarının da yazarı A. Kadir Konuk tarafından kaleme alınan Su Uyur İnsan KaçarBir Firarın İnanılmaz Öyküsü kitabı Roman (Yerli), Öykü (Yerli) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Belge Yayınları yayınevinden 2006 yılında 9789753441803 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Su Uyur İnsan KaçarBir Firarın İnanılmaz Öyküsü isimli kitap 294 sayfadan oluşuyor. Su Uyur İnsan KaçarBir Firarın İnanılmaz Öyküsü kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
PatrinDört Dilden Şiir
1998
Gido Sırat Köprüsünde İki Gün kitabının da yazarı Gido Sırat Köprüsünde İki Gün ve Su Uyur İnsan KaçarBir Firarın İnanılmaz Öyküsü kitaplarının da yazarı A. Kadir Konuk tarafından kaleme alınan PatrinDört Dilden Şiir kitabı Şiir (Yerli) , türünde okuyucusu ile buluşuyor. Belge Yayınları yayınevinden 1998 yılında 9789753441971 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan PatrinDört Dilden Şiir isimli kitap 101 sayfadan oluşuyor. PatrinDört Dilden Şiir kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sarı Tipi
2001
Gido Sırat Köprüsünde İki Gün ve Su Uyur İnsan KaçarBir Firarın İnanılmaz Öyküsü kitaplarının da yazarı A. Kadir Konuk tarafından kaleme alınan Sarı Tipi kitabı Roman (Yerli), Öykü (Yerli) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Belge Yayınları yayınevinden 2001 yılında 9789753445207 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sarı Tipi isimli kitap 176 sayfadan oluşuyor. Sarı Tipi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Kayıp Ruhlar
1999
Gido Sırat Köprüsünde İki Gün kitabının da yazarı Gido Sırat Köprüsünde İki Gün ve Su Uyur İnsan KaçarBir Firarın İnanılmaz Öyküsü kitaplarının da yazarı A. Kadir Konuk tarafından kaleme alınan Kayıp Ruhlar kitabı Roman (Yerli), Öykü (Yerli) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Belge Yayınları yayınevinden 1999 yılında 9789753440967 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kayıp Ruhlar isimli kitap 332 sayfadan oluşuyor. Kayıp Ruhlar kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0