up
ara
Gülsün Siren Kınal

Gülsün Siren Kınal

Toplu Oyunları 2: Gönlümdeki Osman Hamdi Bey - Pembe Konağın Gelinleri
2009
Toplu Oyunlar 3 - Dinmeyen Alkışlar (Cahide) - Farklı Bir Kadın ve Üç Yılbaşı - Tolstoy ve Anna - Üç Yılbaşı kitaplarının da yazarı Gülsün Siren Kınal tarafından kaleme alınan Toplu Oyunları 2: Gönlümdeki Osman Hamdi Bey - Pembe Konağın Gelinleri kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Mitos Boyut Yayınları yayınevinden 2009 yılında 9786054465842 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Toplu Oyunları 2: Gönlümdeki Osman Hamdi Bey - Pembe Konağın Gelinleri isimli kitap 208 sayfadan oluşuyor. Toplu Oyunları 2: Gönlümdeki Osman Hamdi Bey - Pembe Konağın Gelinleri kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Toplu Oyunlar 3 - Dinmeyen Alkışlar (Cahide) - Farklı Bir Kadın
2008
Toplu Oyunları 2: Gönlümdeki Osman Hamdi Bey - Pembe Konağın Gelinleri ve Üç Yılbaşı - Tolstoy ve Anna - Üç Yılbaşı kitaplarının da yazarı Gülsün Siren Kınal tarafından kaleme alınan Toplu Oyunlar 3 - Dinmeyen Alkışlar (Cahide) - Farklı Bir Kadın kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Mitos Boyut Yayınları yayınevinden 2008 yılında 9786054465903 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Toplu Oyunlar 3 - Dinmeyen Alkışlar (Cahide) - Farklı Bir Kadın isimli kitap 192 sayfadan oluşuyor. Toplu Oyunlar 3 - Dinmeyen Alkışlar (Cahide) - Farklı Bir Kadın kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Üç Yılbaşı - Tolstoy ve Anna - Üç Yılbaşı
2012
Toplu Oyunları 2: Gönlümdeki Osman Hamdi Bey - Pembe Konağın Gelinleri kitabının da yazarı Toplu Oyunları 2: Gönlümdeki Osman Hamdi Bey - Pembe Konağın Gelinleri ve Toplu Oyunlar 3 - Dinmeyen Alkışlar (Cahide) - Farklı Bir Kadın kitaplarının da yazarı Gülsün Siren Kınal tarafından kaleme alınan Üç Yılbaşı - Tolstoy ve Anna - Üç Yılbaşı kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Mitos Boyut Yayınları yayınevinden 2012 yılında 9786054465774 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Üç Yılbaşı - Tolstoy ve Anna - Üç Yılbaşı isimli kitap 184 sayfadan oluşuyor. Üç Yılbaşı - Tolstoy ve Anna - Üç Yılbaşı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0