up
ara
Gülşah Elikbank

Gülşah Elikbank

Hannidex

Hannidex

@hannidex

 paylaşım fotoğrafı
Aşık olduğum zaman aklıma şu gelmeli:
Aşığım,demek ki yapılacak çok iş var.
Yani aşk;bir yere bir ağaç dikebiliyorsak,
Bir insana yardım edebiliyorsak,
Farklı kitaplar okuyabiliyorsak,
Gereğini yerine getirdiğimiz bir şeydir.

Aşk eşittir sevgili değil,iki kişilik de değil,çok kişiliktir aşk.Bütün dünyayı düşman belleyip Leyla'yı sevmek değildir.Leyla'da bütün insanlığı sevmektir aşk.

(ALINTI)
Gülşah Elikbank
ünlüye puan vermedi, inceleme eklemedi.
46 beğeni · 5 yorum beğen ikon
Gökdeniz mert (@pote)
Donandığın kişilik ise Aşk dışa yansır Donandığın bencillik ise ! Hayat seni yargılar
25.04.18 beğen 2 cevap
Rüya Takımı - Medusa'nın Pusulası
1970
Siyah Nefes kitabının da yazarı Siyah Nefes ve Kızıl Ölüm kitaplarının da yazarı Gülşah Elikbank tarafından kaleme alınan Rüya Takımı - Medusa'nın Pusulası kitabı Çocuk, Fantastik türünde okuyucusu ile buluşuyor. İthaki Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9786053752691 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Rüya Takımı - Medusa'nın Pusulası isimli kitap 144 sayfadan oluşuyor. Rüya Takımı - Medusa'nın Pusulası kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Siyah Nefes
1970
Rüya Takımı - Medusa'nın Pusulası kitabının da yazarı Gülşah Elikbank tarafından kaleme alınan Siyah Nefes kitabı Roman, Fantastik türünde okuyucusu ile buluşuyor. Postiga yayınevinden 1970 yılında 9786055711542 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Siyah Nefes isimli kitap 504 sayfadan oluşuyor. Kitap Seri Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Siyah Nefes kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Kızıl Ölüm
0
Rüya Takımı - Medusa'nın Pusulası kitabının da yazarı Gülşah Elikbank tarafından kaleme alınan Kızıl Ölüm kitabı Roman, Fantastik türünde okuyucusu ile buluşuyor. Postiga yayınevinden 0 yılında 9786055711764 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kızıl Ölüm isimli kitap 320 sayfadan oluşuyor. Kitap Seri Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Kızıl Ölüm kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Aşkın Gölgesi
0
Rüya Takımı - Medusa'nın Pusulası kitabının da yazarı Gülşah Elikbank tarafından kaleme alınan Aşkın Gölgesi kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Postiga yayınevinden 0 yılında 9786055711665 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Aşkın Gölgesi isimli kitap 304 sayfadan oluşuyor. Aşkın Gölgesi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Mavi Dağ
0
Rüya Takımı - Medusa'nın Pusulası kitabının da yazarı Gülşah Elikbank tarafından kaleme alınan Mavi Dağ kitabı Roman, Fantastik türünde okuyucusu ile buluşuyor. Postiga yayınevinden 0 yılında 9786055711580 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Mavi Dağ isimli kitap 296 sayfadan oluşuyor. Kitap Seri Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Mavi Dağ kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0