up
ara
‹ Hakan Günday

Hakan Günday Kitapları

0
Malafa kitabının da yazarı Hakan Günday tarafından kaleme alınan Az kitabı Edebiyat, Roman (Yerli) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Doğan Kitap yayınevinden 0 yılında 9786050900682 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Az isimli kitap 360 sayfadan oluşuyor. Kitap Hiç Unutamayacağım Dediğimiz Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Az kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0
Malafa kitabının da yazarı Hakan Günday tarafından kaleme alınan Azil kitabı Aile Hayatı, Aile İlişkileri, Roman (Yerli) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Doğan Kitap yayınevinden 0 yılında 9789759917975 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Azil isimli kitap 215 sayfadan oluşuyor. Kitap Bir Nefeste Okunan Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Azil kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2013
Türkiye'deki en önemli yeraltı edebiyatı yazarlarından biri. Kitap insan doğasını anlatırken çekinmemiş, saklamamış ve saklanmamış.
0
Hayata karşı kin ve nefretle dolu olan, suç ve şiddete eğilimli iki arkadaş olan Kinyas ve Kayra'nın Afrika, Amerika ve Türkiye'de geçen hayat hikayeleri anlatılmaktadır.
2005
Kinyas ve Kayra kitabının da yazarı Hakan Günday tarafından kaleme alınan Malafa kitabı Roman (Yerli), Aile Hayatı, Aile İlişkileri türünde okuyucusu ile buluşuyor. Doğan Kitap yayınevinden 2005 yılında 9789759914981 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Malafa isimli kitap 210 sayfadan oluşuyor. Kitap Ma vié - Benim Tarzım Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Malafa kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0
Malafa kitabının da yazarı Hakan Günday tarafından kaleme alınan Piç kitabı Roman (Yerli), Aile Hayatı, Aile İlişkileri türünde okuyucusu ile buluşuyor. Doğan Kitap yayınevinden 0 yılında 9789759914943 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Piç isimli kitap 224 sayfadan oluşuyor. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Piç kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0
Malafa kitabının da yazarı Hakan Günday tarafından kaleme alınan Zargana kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Doğan Kitap yayınevinden 0 yılında 9789759914899 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Zargana isimli kitap 205 sayfadan oluşuyor. Kitap Ma vié - Benim Tarzım Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Zargana kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0
Malafa kitabının da yazarı Hakan Günday tarafından kaleme alınan Ziyan kitabı Roman, Edebiyat türünde okuyucusu ile buluşuyor. Doğan Kitap yayınevinden 0 yılında 9786051113302 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Ziyan isimli kitap 352 sayfadan oluşuyor. Kitap Bir Nefeste Okunan Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Ziyan kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!