up
ara
Hakan Sazyek

Hakan Sazyek

Abdülhak Şinasi Hisar'ın Romanlarında Özel Yabancılaşma
2008
Roman Terimleri Sözlüğü ve Cumhuriyet Döneminde Türk Şiirinde Garip Hareketi kitaplarının da yazarı Hakan Sazyek tarafından kaleme alınan Abdülhak Şinasi Hisar'ın Romanlarında Özel Yabancılaşma kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Akçağ Yayınları yayınevinden 2008 yılında 9789753389020 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Abdülhak Şinasi Hisar'ın Romanlarında Özel Yabancılaşma isimli kitap 252 sayfadan oluşuyor. Abdülhak Şinasi Hisar'ın Romanlarında Özel Yabancılaşma kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Roman Terimleri Sözlüğü
2009
Abdülhak Şinasi Hisar'ın Romanlarında Özel Yabancılaşma ve Cumhuriyet Döneminde Türk Şiirinde Garip Hareketi kitaplarının da yazarı Hakan Sazyek tarafından kaleme alınan Roman Terimleri Sözlüğü kitabı Referans ve Kaynak, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Hece Yayınları yayınevinden 2009 yılında 9789944195898 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Roman Terimleri Sözlüğü isimli kitap 344 sayfadan oluşuyor. Roman Terimleri Sözlüğü kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Cumhuriyet Döneminde Türk Şiirinde Garip Hareketi
2011
Abdülhak Şinasi Hisar'ın Romanlarında Özel Yabancılaşma ve Roman Terimleri Sözlüğü kitaplarının da yazarı Hakan Sazyek tarafından kaleme alınan Cumhuriyet Döneminde Türk Şiirinde Garip Hareketi kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Akçağ Yayınları yayınevinden 2011 yılında 9789753387767 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Cumhuriyet Döneminde Türk Şiirinde Garip Hareketi isimli kitap 572 sayfadan oluşuyor. Cumhuriyet Döneminde Türk Şiirinde Garip Hareketi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0