up
ara
Ahmet Şafak

Ahmet Şafak

Fatih Oğuz

Fatih Oğuz

@oguzlardanfatih

Kan Meclisi 1915
Bahattin Şakir tepelerde dolanmayı seven bir kurt gibiydi. (Kan Meclisi 1915 sf. 121)
ataç ikon Kan Meclisi 1915
kitaba 10 verdi, inceleme eklemedi.
0 beğen · 0 yorum
Sezgi

Sezgi

@sezgii

''Türkiye'de antidemokratik ideolojinin beslediği siyasal kültürün bugün üretildiği yer medyatik ortam ve aydın bürokratik komüniteleridir. Kısaca ordunun siyasetle ilişkisinin üretildiği ''ideolojik yapı'' ordu dışı alanlarda geliştirilmektedir''
ataç ikon Türk Olmak Sanatı
kitaba 10 verdi, inceleme ekledi.
1 beğen · 0 yorum
Şöhret Sanatı Öldürdü Cinayeti Ben Gördüm (Kültür Sanat Siyaset Denkleminin Tarihi Yolculuğu)
2011
Ahmet Şafak Çizimleriyle Ömer Seyfettin Hikayeleri kitabının da yazarı Ahmet Şafak Çizimleriyle Ömer Seyfettin Hikayeleri ve Şöhret Sanatı Öldürdü Cinayeti Ben Gördüm kitaplarının da yazarı Ahmet Şafak tarafından kaleme alınan Şöhret Sanatı Öldürdü Cinayeti Ben Gördüm (Kültür Sanat Siyaset Denkleminin Tarihi Yolculuğu) kitabı Deneme (Yerli) , Araştırma - İnceleme türünde okuyucusu ile buluşuyor. Küsena Yayıncılık yayınevinden 2011 yılında 9786056308116 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Şöhret Sanatı Öldürdü Cinayeti Ben Gördüm (Kültür Sanat Siyaset Denkleminin Tarihi Yolculuğu) isimli kitap 173 sayfadan oluşuyor. Şöhret Sanatı Öldürdü Cinayeti Ben Gördüm (Kültür Sanat Siyaset Denkleminin Tarihi Yolculuğu) kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Ahmet Şafak Çizimleriyle Ömer Seyfettin Hikayeleri
2011
Şöhret Sanatı Öldürdü Cinayeti Ben Gördüm (Kültür Sanat Siyaset Denkleminin Tarihi Yolculuğu) ve Şöhret Sanatı Öldürdü Cinayeti Ben Gördüm kitaplarının da yazarı Ahmet Şafak tarafından kaleme alınan Ahmet Şafak Çizimleriyle Ömer Seyfettin Hikayeleri kitabı Öykü (Yerli), Çocuk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Küsena Yayıncılık yayınevinden 2011 yılında 9786056308147 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Ahmet Şafak Çizimleriyle Ömer Seyfettin Hikayeleri isimli kitap 104 sayfadan oluşuyor. Ahmet Şafak Çizimleriyle Ömer Seyfettin Hikayeleri kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Şöhret Sanatı Öldürdü Cinayeti Ben Gördüm
2007
Şöhret Sanatı Öldürdü Cinayeti Ben Gördüm (Kültür Sanat Siyaset Denkleminin Tarihi Yolculuğu) kitabının da yazarı Şöhret Sanatı Öldürdü Cinayeti Ben Gördüm (Kültür Sanat Siyaset Denkleminin Tarihi Yolculuğu) ve Ahmet Şafak Çizimleriyle Ömer Seyfettin Hikayeleri kitaplarının da yazarı Ahmet Şafak tarafından kaleme alınan Şöhret Sanatı Öldürdü Cinayeti Ben Gördüm kitabı Deneme (Yerli) , Araştırma - İnceleme türünde okuyucusu ile buluşuyor. Avrupa Yakası Yayınları yayınevinden 2007 yılında 9789944979207 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Şöhret Sanatı Öldürdü Cinayeti Ben Gördüm isimli kitap 160 sayfadan oluşuyor. Şöhret Sanatı Öldürdü Cinayeti Ben Gördüm kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Kurt 2015 (Payımızı Veren Yaşayacak, Vermeyen Ölecek...)
2011
Şöhret Sanatı Öldürdü Cinayeti Ben Gördüm (Kültür Sanat Siyaset Denkleminin Tarihi Yolculuğu) ve Ahmet Şafak Çizimleriyle Ömer Seyfettin Hikayeleri kitaplarının da yazarı Ahmet Şafak tarafından kaleme alınan Kurt 2015 (Payımızı Veren Yaşayacak, Vermeyen Ölecek...) kitabı Cinayet, Polisiye türünde okuyucusu ile buluşuyor. Küsena Yayınları yayınevinden 2011 yılında 9786056308109 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kurt 2015 (Payımızı Veren Yaşayacak, Vermeyen Ölecek...) isimli kitap 297 sayfadan oluşuyor. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Kurt 2015 (Payımızı Veren Yaşayacak, Vermeyen Ölecek...) kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Türk Olmak Sanatı
2013
Şöhret Sanatı Öldürdü Cinayeti Ben Gördüm (Kültür Sanat Siyaset Denkleminin Tarihi Yolculuğu) kitabının da yazarı Ahmet Şafak tarafından kaleme alınan Türk Olmak Sanatı kitabı Araştırma - İnceleme, Deneme (Yerli) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Küsena Yayınları yayınevinden 2013 yılında 9786056308161 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Türk Olmak Sanatı isimli kitap 207 sayfadan oluşuyor. Türk Olmak Sanatı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Anadolu Efsaneleri - Kıyan Tepesi
2004
Başrollünde oyuncu Ahmet Şafak yer aldığı, yönetmenliğini Adem Ayral üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Anadolu Efsaneleri - Kıyan Tepesi isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0