up
ara
Halide Edib Adıvar

Halide Edib Adıvar

Esranın Dünyası

Esranın Dünyası

@esranindunyasi

Kalbim, üstünü yapabi ot bürümüş bir tarla gibi. Onları ayıklamadan artık yeni bir şey çıkmaz.
ataç ikon Son Eseri
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
1 beğen · 0 yorum
Nilüfer

Nilüfer

@ninu

Ateşten Gömlek
Artık ismi ve kimliği olan biri değilim, bu haki insan denizinin yalnızca bir damlasıyım.
ataç ikon Ateşten Gömlek
kitaba 9 verdi, inceleme eklemedi.
0 beğen · 0 yorum
Nilüfer

Nilüfer

@ninu

Ateşten Gömlek
Bana Anadolu ordusu kocaman ve karanlık, eğilmez bir meşe ormanı gibi geliyor.
ataç ikon Ateşten Gömlek
kitaba 9 verdi, inceleme eklemedi.
0 beğen · 0 yorum
Gülşah Sönmez

Gülşah Sönmez

@gulsahsonmez

“Meğer bir kadının ruhunu üryan görmek ne fena imiş!”
ataç ikon Handan
kitaba 9 verdi, inceleme ekledi.
1 beğen · 0 yorum
Gülşah Sönmez

Gülşah Sönmez

@gulsahsonmez

“Kadınlar ne acayip mahlûklar, ruhlarında ne çok muhtelif şeyler için ayrı ayrı yerler var.”
ataç ikon Handan
kitaba 9 verdi, inceleme ekledi.
0 beğen · 0 yorum
Gülşah Sönmez

Gülşah Sönmez

@gulsahsonmez

“İnsan gerçi bir şeytan kadar kibirli, fakat şeytandan büyük Allah olduğu gibi kibirden de büyük elem var.”
ataç ikon Handan
kitaba 9 verdi, inceleme ekledi.
0 beğen · 0 yorum
Sinekli Bakkal
2013
Türk'ün Ateşle İmtihanı kitabının da yazarı Halide Edib Adıvar tarafından kaleme alınan Sinekli Bakkal kitabı Roman (Yerli), Edebiyat türünde okuyucusu ile buluşuyor. Can Yayınları yayınevinden 2013 yılında 9789750707766 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sinekli Bakkal isimli kitap 476 sayfadan oluşuyor. Kitap 11 Yıldızlı Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Sinekli Bakkal kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Türk'ün Ateşle İmtihanı
2007
Sinekli Bakkal kitabının da yazarı Halide Edib Adıvar tarafından kaleme alınan Türk'ün Ateşle İmtihanı kitabı Anı, Hatıra, Günlük türünde okuyucusu ile buluşuyor. Can Yayınları yayınevinden 2007 yılında 9789750708916 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Türk'ün Ateşle İmtihanı isimli kitap 311 sayfadan oluşuyor. Kitap Kurtuluş Savaşı'nı En İyi Anlatan Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Türk'ün Ateşle İmtihanı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Akile Hanım Sokağı
1970
Sinekli Bakkal kitabının da yazarı Halide Edib Adıvar tarafından kaleme alınan Akile Hanım Sokağı kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Can Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789750711831 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Akile Hanım Sokağı isimli kitap 256 sayfadan oluşuyor. Akile Hanım Sokağı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Türkiye'de Şark - Garp ve Amerikan Tesirleri
1970
Sinekli Bakkal ve Türk'ün Ateşle İmtihanı kitaplarının da yazarı Halide Edib Adıvar tarafından kaleme alınan Türkiye'de Şark - Garp ve Amerikan Tesirleri kitabı Siyaset, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Can Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789750710650 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Türkiye'de Şark - Garp ve Amerikan Tesirleri isimli kitap 360 sayfadan oluşuyor. Türkiye'de Şark - Garp ve Amerikan Tesirleri kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Zeyno'nun Oğlu
1970
Sinekli Bakkal ve Türk'ün Ateşle İmtihanı kitaplarının da yazarı Halide Edib Adıvar tarafından kaleme alınan Zeyno'nun Oğlu kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Özgür Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789754471427 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Zeyno'nun Oğlu isimli kitap 375 sayfadan oluşuyor. Zeyno'nun Oğlu kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
5.5
2 oy
0