up
ara
Taner Turan

Taner Turan

Şeref Meselesi
2014
Başrollünde oyuncu Şerif Erol yer aldığı, yönetmenliğini Altan Dönmez üstlendiği film Aksiyon türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Aksiyon, Komedi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Şeref Meselesi isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Mustafa Reşat
1997
Başrollünde oyuncu Taner Turan yer aldığı, yönetmenliğini Alper Baraner üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Mustafa Reşat isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sevimli Tehlikeli
2015
Yıllar önce Zeliş adında bir bebeği kaçırdığı için vicdanı bir türlü rahat edemeyen Zarok, yıllar sonra Zeliş'i tekrar kaçırarak ailesine teslim etmeye karar verir. Beraber yola çıkan ikilinin arasında duygusal bir bağ oluşur.
Ezel
2009
Başrollünde oyuncu Bayazıt Gülercan yer aldığı, 2009 yılı yapımı dizi film Dram türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Dram, Suç türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Ezel isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0