up
ara
Michael Dudok De Wit

Michael Dudok De Wit

Father And Daughter
2000
Başrollünde oyuncu yer aldığı, yönetmenliğini Michael Dudok De Wit üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Father And Daughter isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Kırmızı Kaplumbağa
2016
Fırtınaya yakalanan bir denizci ıssız bir adaya düşer ve buradan kurtulabilmek için kendisine sal yaparak yeniden denize açılır. Ancak her girişimi başarısızlıkla sonuçlanır. Kısa bir süre sonra, adadan ayrılmasına engel olan şeyin dev bir kırmızı kaplumbağa olduğunu anlar.
Le Moine Et Le Poisson
1994
Başrollünde oyuncu Michael Dudok De Wit yer aldığı, yönetmenliğini Michael Dudok De Wit üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Le Moine Et Le Poisson isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
The Monk And The Fish
1994
Başrollünde oyuncu Jacquesrémy Girerd yer aldığı, yönetmenliğini Michael Dudok De Wit üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden The Monk And The Fish isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Baba ve Kızı
2000
Başrollünde oyuncu yer aldığı, yönetmenliğini Michael Dudok De Wit üstlendiği film Kısa türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Kısa, Dram türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Baba ve Kızı isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0