up
ara
Halil Kanargı

Halil Kanargı

svly inan

svly inan

@svlyinan

"Eger sevgi gercekse ve iki insan beraber olmak istiyorsa, kimse onlari ayiramaz." The Crow

sayfa: 194
ataç ikon Sensiz Olmaz Aşkım
kitaba 10 verdi, inceleme ekledi.
5 beğen · 0 yorum
Ben Tutsağım Yüreğinde Senin
1970
Sensiz Olmaz Aşkım ve Kan Denizi kitaplarının da yazarı Halil Kanargı tarafından kaleme alınan Ben Tutsağım Yüreğinde Senin kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Kariyer Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789944300834 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Ben Tutsağım Yüreğinde Senin isimli kitap 288 sayfadan oluşuyor. Ben Tutsağım Yüreğinde Senin kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sensiz Olmaz Aşkım
0
Ben Tutsağım Yüreğinde Senin kitabının da yazarı Halil Kanargı tarafından kaleme alınan Sensiz Olmaz Aşkım kitabı Roman (Yerli), Edebiyat türünde okuyucusu ile buluşuyor. Kariyer Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789944300797 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sensiz Olmaz Aşkım isimli kitap 248 sayfadan oluşuyor. Kitap Aşka İnananların Okuması Gereken En Romantik Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Sensiz Olmaz Aşkım kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Kan Denizi
2013
Ben Tutsağım Yüreğinde Senin ve Sensiz Olmaz Aşkım kitaplarının da yazarı Halil Kanargı tarafından kaleme alınan Kan Denizi kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Kariyer Yayınları yayınevinden 2013 yılında 9789944300490 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kan Denizi isimli kitap 208 sayfadan oluşuyor. Kan Denizi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Barnabas, Kutsal Ruhun İzi
0
Ben Tutsağım Yüreğinde Senin kitabının da yazarı Halil Kanargı tarafından kaleme alınan Barnabas, Kutsal Ruhun İzi kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Kariyer Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789944300773 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Barnabas, Kutsal Ruhun İzi isimli kitap 336 sayfadan oluşuyor. Barnabas, Kutsal Ruhun İzi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Kod Adı Yılan
2013
Ben Tutsağım Yüreğinde Senin kitabının da yazarı Ben Tutsağım Yüreğinde Senin ve Sensiz Olmaz Aşkım kitaplarının da yazarı Halil Kanargı tarafından kaleme alınan Kod Adı Yılan kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Kariyer Yayınları yayınevinden 2013 yılında 9789944300582 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kod Adı Yılan isimli kitap 296 sayfadan oluşuyor. Kod Adı Yılan kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0