up
ara
Antonia Zegers

Antonia Zegers

Balık Yaşam
2010
Başrollünde oyuncu Santiago Cabrera yer aldığı, yönetmenliğini Mat üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Balık Yaşam isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
En Tu Casa A Las 8
1995
Başrollünde oyuncu Antonia Zegers yer aldığı, yönetmenliğini Christine Lucas üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden En Tu Casa A Las 8 isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Morg Görevlisi
2010
Başrollünde oyuncu Alfredo Castro yer aldığı, yönetmenliğini Pablo Larrain üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Morg Görevlisi isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
El Club
2015
Rahiplikten sonra inzivaya çekilen dört rahip ve onların başında duran bir rahibe. Geçmişlerinde yaptıkları hatalar yıllar sonra gün yüzüne çıkmaya başlar. Tüm rahipler endişeli bir bekleyişe girer.
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0