up
ara
Halit Ertuğrul

Halit Ertuğrul

deniz yalıçlı

deniz yalıçlı

@denizyalicli

Yine diğer romanları gibi çok acılar yaşamış, yeri geldiğinde yanlışlar yapmış ve sonunda doğru yolu bulmuş birinin hayatını anlatıyor kitap. Said Nursi'nin risalelerinden alıntılar bulacaksınız kitapta. Halit Ertuğrul'un kitaplarını liseye giden ve dini kitap okumayı seven kişilere öneririm. Ya da okumaktan sıkıldığınız bir anda kafanızı dağıtmak için okuyabilirsiniz. Edebi bir dil ya da güzel bir kurgu beklemeyin. Kitap son derece yalın yazılmış, dini yönü ağır basan bir oturuşta bitebilecek bir kitap...
ataç ikon Canan
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
0 beğen · 0 yorum
'Büteyra

'Büteyra

@huznunlalesidirdunya

Kainatı bir nimet sofrası halinde midenin önüne kim sermiş ise içerisindeki hadsiz kokuları alabilecek mucizeyi de bir santimetrekarelik bir alana yerleştiren ancak O dur.
ataç ikon Siz Kimsiniz?
kitaba 10 verdi, inceleme ekledi.
2 beğen · 0 yorum
Kübra

Kübra

@1905keresevdim

Mevla'm olum gelmeden ölüme hazırlıklı olan kullarından eylesin! Rabb'im bizi kendine layık bir kul eylesin.
(AMİN)
ataç ikon Sevda
kitaba 8 verdi, inceleme ekledi.
2 beğen · 1 yorum
Çello (@yaa)
Resûlullah (Sallallâhû Aleyhi ve Sellem) 'den hangi müslümanın daha akıllı, zeki olduğu soruldu. Resûlullah (Sallallâhû Aleyhi ve Sellem) :

«Ölümü en fazla zikreden ve ölümden sonrasına en güzel ha­zırlananlardır akıllılar» diye buyurdu.
02.12.17 beğen 1 cevap
Kübra

Kübra

@1905keresevdim

"Nasıl başlarsa öyle devam eder" demişler.
Allah korusun!
Eğer bu söz doğruysa daha başlamadan kaybetmiş bir insanım, demektir.
ataç ikon Sevda
kitaba 8 verdi, inceleme ekledi.
1 beğen · 0 yorum
guler Öztürk

guler Öztürk

@gulerozturk0

Aaaaa okumadın mi haha

Muthissss
ataç ikon Kapına Geldim
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
0 beğen · 0 yorum
guler Öztürk

guler Öztürk

@gulerozturk0

Oku canım
ataç ikon Aysel
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
0 beğen · 0 yorum
Ateşte Açan Çiçekler
1970
Aysel kitabının da yazarı Halit Ertuğrul tarafından kaleme alınan Ateşte Açan Çiçekler kitabı Roman (Yerli), türünde okuyucusu ile buluşuyor. Nesil Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789752697959 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Ateşte Açan Çiçekler isimli kitap 176 sayfadan oluşuyor. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Ateşte Açan Çiçekler kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Aysel
1970
Ateşte Açan Çiçekler kitabının da yazarı Halit Ertuğrul tarafından kaleme alınan Aysel kitabı Roman (Yerli), Roman (Yerli) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Nesil Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9799758499693 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Aysel isimli kitap 160 sayfadan oluşuyor. Kitap İslamı en güzel anlatan kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Aysel kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Ailede ve Okulda Çocuk Eğitimi
1970
Ateşte Açan Çiçekler kitabının da yazarı Ateşte Açan Çiçekler ve Aysel kitaplarının da yazarı Halit Ertuğrul tarafından kaleme alınan Ailede ve Okulda Çocuk Eğitimi kitabı Çocuk Eğitimi, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Nesil Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9799758499075 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Ailede ve Okulda Çocuk Eğitimi isimli kitap 189 sayfadan oluşuyor. Ailede ve Okulda Çocuk Eğitimi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Beni Bir Annem Sevmiş
1970
Ateşte Açan Çiçekler kitabının da yazarı Halit Ertuğrul tarafından kaleme alınan Beni Bir Annem Sevmiş kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Nesil Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9786051310305 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Beni Bir Annem Sevmiş isimli kitap 144 sayfadan oluşuyor. Beni Bir Annem Sevmiş kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Güneş Batmadan
1970
Ateşte Açan Çiçekler kitabının da yazarı Halit Ertuğrul tarafından kaleme alınan Güneş Batmadan kitabı İslam, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Nesil Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9786051312842 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Güneş Batmadan isimli kitap 121 sayfadan oluşuyor. Güneş Batmadan kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0