up
ara
Haluk İpekten

Haluk İpekten

Na'ili Hayatı, Sanatı, Eserleri
1970
Fuzuli Hayatı, Sanatı, Eserleri kitabının da yazarı Fuzuli Hayatı, Sanatı, Eserleri ve Şeyh GalibHayatı, Sanatı, Eserleri, Edebi Kişiliği ve Bazı Şiirlerinin Açıklamaları kitaplarının da yazarı Haluk İpekten tarafından kaleme alınan Na'ili Hayatı, Sanatı, Eserleri kitabı Divan Edebiyatı, Biyografi türünde okuyucusu ile buluşuyor. Akçağ Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789753382649 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Na'ili Hayatı, Sanatı, Eserleri isimli kitap 229 sayfadan oluşuyor. Na'ili Hayatı, Sanatı, Eserleri kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Fuzuli Hayatı, Sanatı, Eserleri
1970
Na'ili Hayatı, Sanatı, Eserleri kitabının da yazarı Haluk İpekten tarafından kaleme alınan Fuzuli Hayatı, Sanatı, Eserleri kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Akçağ Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789753381086 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Fuzuli Hayatı, Sanatı, Eserleri isimli kitap 256 sayfadan oluşuyor. Fuzuli Hayatı, Sanatı, Eserleri kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Şeyh GalibHayatı, Sanatı, Eserleri, Edebi Kişiliği ve Bazı Şiirlerinin Açıklamaları
1996
Na'ili Hayatı, Sanatı, Eserleri ve Fuzuli Hayatı, Sanatı, Eserleri kitaplarının da yazarı Haluk İpekten tarafından kaleme alınan Şeyh GalibHayatı, Sanatı, Eserleri, Edebi Kişiliği ve Bazı Şiirlerinin Açıklamaları kitabı Biyografi, Halk Edebiyatı türünde okuyucusu ile buluşuyor. Akçağ Yayınları yayınevinden 1996 yılında 9789753381031 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Şeyh GalibHayatı, Sanatı, Eserleri, Edebi Kişiliği ve Bazı Şiirlerinin Açıklamaları isimli kitap 124 sayfadan oluşuyor. Şeyh GalibHayatı, Sanatı, Eserleri, Edebi Kişiliği ve Bazı Şiirlerinin Açıklamaları kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Basılı Divanlar Katoloğu
2018
Na'ili Hayatı, Sanatı, Eserleri kitabının da yazarı Na'ili Hayatı, Sanatı, Eserleri ve Fuzuli Hayatı, Sanatı, Eserleri kitaplarının da yazarı Haluk İpekten tarafından kaleme alınan Basılı Divanlar Katoloğu kitabı Şiir, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Akçağ Yayınları yayınevinden 2018 yılında 9789753381765 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Basılı Divanlar Katoloğu isimli kitap 137 sayfadan oluşuyor. Basılı Divanlar Katoloğu kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Eski Türk Edebiyatı Nazım Şekilleri ve Aruz
2014
Na'ili Hayatı, Sanatı, Eserleri ve Fuzuli Hayatı, Sanatı, Eserleri kitaplarının da yazarı Haluk İpekten tarafından kaleme alınan Eski Türk Edebiyatı Nazım Şekilleri ve Aruz kitabı Şiir, Divan Edebiyatı türünde okuyucusu ile buluşuyor. Dergah Yayınları yayınevinden 2014 yılında 9789759953539 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Eski Türk Edebiyatı Nazım Şekilleri ve Aruz isimli kitap 368 sayfadan oluşuyor. Eski Türk Edebiyatı Nazım Şekilleri ve Aruz kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0