up
ara
Numan Acar

Numan Acar

F.ı.r.e
2008
Başrollünde oyuncu Ken Duken yer aldığı, yönetmenliğini Raoul W. Heimrich üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden F.ı.r.e isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Kızım ve Ben
2011
Başrollünde oyuncu Til Schweiger yer aldığı, yönetmenliğini Til Schweiger üstlendiği film Aile türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Aile, Komedi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kızım ve Ben isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Flying Home
2014
Başrollünde oyuncu Ali Suliman yer aldığı, yönetmenliğini Dominique Deruddere üstlendiği film Romantik türünde izleyicisini bekliyor. Romantik, Hayvan türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Flying Home isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Paramparça
2017
Bir bombalı saldırıda kocasını ve oğlunu kaybeden Katja, saldırının kimler tarafından yapıldığını bulmayı kafasına koyar. Mahkemenin yetersiz delil sebebiyle zanlıları serbest bırakmasının üzerine öfkelenen Katja, kendi intikamını almak amacıyla yollara düşer.
The Great Wall
2016
Dünyanın en ihtişamlı yapılarından biri olan Çin Seddi’nin hikayesini fantastik öğelerle kurgulayarak sinema severlerle buluşturmaya hazırlanan film, 2016 yılının en çok beklenen filmlerinden biri. Çin Seddi’nin kuruluş sebebine bambaşka bir bakış açısı getiren film, bugüne kadar tarih derslerimizde Türk ve Moğollara karşı savunma amacıyla inşa edildiğini öğrendiğimiz Çin Seddi’nin aslında yenilmesi zor, güçlü yaratıklara karşı kurulduğunu iddia ediyor.
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0