up
ara
Hans Christian Andersen

Hans Christian Andersen

beyzanur demirci

beyzanur demirci

@beyzanurdemirci0

BUDA BENDEN OLSUN GENÇLER
ataç ikon Karlar Kraliçesi
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
0 beğen · 0 yorum
beyzanur demirci

beyzanur demirci

@beyzanurdemirci0

Karlar Kraliçesi
BUDA BENDEN OLSUN GENÇLER
ataç ikon Karlar Kraliçesi
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
0 beğen · 0 yorum
FEBİHÂ

FEBİHÂ

@kadimcumleivecize

- Neden çiçekler bugün bu kadar üzgün görünüyorlar, diye tekrarladı İda..
ataç ikon Seçme Masallar
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
1 beğen · 0 yorum
FEBİHÂ

FEBİHÂ

@kadimcumleivecize

- Evet yalnızlık kötü, ama önemli olan unutulmamak. Hatırlanmak çok güzel...
ataç ikon Seçme Masallar
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
1 beğen · 0 yorum
FEBİHÂ

FEBİHÂ

@kadimcumleivecize

Bütün kötülükler, bütün erdemler kalbimizdedir, senin kalbindedir, benim kalbimdedir...
ataç ikon Seçme Masallar
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
1 beğen · 0 yorum
FEBİHÂ

FEBİHÂ

@kadimcumleivecize

Seçme Masallar
Sadece yaşamak yetmez " dedi kelebek.
"Gün ışığı, özgürlük ve küçük bir çiçek de gerek..!"
ataç ikon Seçme Masallar
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
1 beğen · 0 yorum
Baran Yusuf

Baran Yusuf

@baranyusuf

Çirkin Ördek Yavrusu paylaşım fotoğrafı
Çirkin Ördek Yavrusu
“Yüzmek öyle güzeldir ki, tüylerinin arasından suların kayıp gittiğini hissetmek ne bü­yük mutluluk” diye sözlerini sürdürdü ördek.

“Şu dünyadaki en akıllı varlıklardan biri olan kediye sor bakalım. Acaba suya girmeyi, yüzmeyi sever mi? Hiç sanmam. İstersen git bir de yaşlı hanıma sor. Şu dünyada ondan daha tecrübeli bir insan daha yoktur. Yüzmeyi, kafasını sulara sokmayı aklına bile getirmediğinden eminim.” diye tavuk onu tersledi.
“Beni anlayamıyorsunuz…” dedi yavrucak...
Hans Christian Andersen
ünlüye puan vermedi, inceleme eklemedi.
13 beğeni · 0 yorum beğen ikon
Seçme Masallar
1970
Le Stoique Soldat de Plomb - Cesur Kurşun Asker kitabının da yazarı Hans Christian Andersen tarafından kaleme alınan Seçme Masallar kitabı Çocuk, türünde okuyucusu ile buluşuyor. İş Bankası Kültür Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789754586886 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Seçme Masallar isimli kitap 298 sayfadan oluşuyor. Kitap Hasan Ali Yücel Klasikleri Listesi listesinde de yeralmaktadır. Seçme Masallar kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Le Stoique Soldat de Plomb - Cesur Kurşun Asker
2009
Seçme Masallar kitabının da yazarı Seçme Masallar ve Die Kleine Seejungfrau kitaplarının da yazarı Hans Christian Andersen tarafından kaleme alınan Le Stoique Soldat de Plomb - Cesur Kurşun Asker kitabı Eğitim, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Tiydem Yayıncılık yayınevinden 2009 yılında 9786054292349 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Le Stoique Soldat de Plomb - Cesur Kurşun Asker isimli kitap 48 sayfadan oluşuyor. Le Stoique Soldat de Plomb - Cesur Kurşun Asker kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Die Kleine Seejungfrau
1970
Seçme Masallar kitabının da yazarı Seçme Masallar ve Le Stoique Soldat de Plomb - Cesur Kurşun Asker kitaplarının da yazarı Hans Christian Andersen tarafından kaleme alınan Die Kleine Seejungfrau kitabı Eğitim, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Kapadokya Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789944124317 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Die Kleine Seejungfrau isimli kitap 48 sayfadan oluşuyor. Die Kleine Seejungfrau kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
La Reine Des Neiges (Kar Kraliçesi)
1970
Seçme Masallar kitabının da yazarı Seçme Masallar ve Le Stoique Soldat de Plomb - Cesur Kurşun Asker kitaplarının da yazarı Hans Christian Andersen tarafından kaleme alınan La Reine Des Neiges (Kar Kraliçesi) kitabı Eğitim, Çocuk Klasikleri türünde okuyucusu ile buluşuyor. Tiydem Yayıncılık yayınevinden 1970 yılında 9786054292387 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan La Reine Des Neiges (Kar Kraliçesi) isimli kitap 64 sayfadan oluşuyor. La Reine Des Neiges (Kar Kraliçesi) kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Masallar (Cep Boy)
1970
Seçme Masallar kitabının da yazarı Seçme Masallar ve Le Stoique Soldat de Plomb - Cesur Kurşun Asker kitaplarının da yazarı Hans Christian Andersen tarafından kaleme alınan Masallar (Cep Boy) kitabı Çocuk, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Şule Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9786054056828 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Masallar (Cep Boy) isimli kitap 227 sayfadan oluşuyor. Masallar (Cep Boy) kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Küçük Denizkızı
1989
Başrollünde oyuncu yer aldığı, yönetmenliğini Ron Clements üstlendiği film Çizgi türünde izleyicisini bekliyor.Çizgi , Masal Uyarlaması türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Küçük Denizkızı isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Fantasia 2000
1999
Başrollünde oyuncu James Earl Jones yer aldığı, yönetmenliğini Francis Glebas üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor., türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Fantasia 2000 isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Parmak Kız
1994
Başrollünde oyuncu yer aldığı, yönetmenliğini Gary Goldman üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor. , türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Parmak Kız isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Unge Andersen
2005
Başrollünde oyuncu Simon Dahl Thaulow yer aldığı, yönetmenliğini Rumle Hammerich üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Unge Andersen isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
"stories From My Childhood" The Snow Queen
1998
Başrollünde oyuncu yer aldığı, yönetmenliğini Lev Atamanov üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden "stories From My Childhood" The Snow Queen isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Jackanory Playhouse
1972
Başrollünde oyuncu James Bolam yer aldığı, 1972 yılı yapımı dizi film Aile türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Aile, türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Jackanory Playhouse isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0