up
ara
Harun Tokak

Harun Tokak

Lotus

Lotus

@lotus

Ümidinin kanatları kırıktı güzel kelebeğin, dört ayağı birden kesikti. ümidindin tepelerine uçamıyor, içindeki cennete koşamıyordu.

İnsanın içinde kaybettiğini dışarıda araması ne kadar beyhude bir maceraydı.
ataç ikon Yoldakiler
kitaba 3 verdi, inceleme eklemedi.
9 beğen · 0 yorum
Lotus

Lotus

@lotus

Kış sonbahara ait ne var ne yok silip süpürmüştü. bağrında yeni bir baharın gözyaşlarıyla büyütme gayretindeydi.
ataç ikon Yoldakiler
kitaba 3 verdi, inceleme eklemedi.
3 beğen · 0 yorum
Lotus

Lotus

@lotus

Ölüm beklerken onları pusuda, onlar ölümü kovalıyorlardı dağlarda. Karşı dağlardan sıkılan kurşunlar anaların yüreğinden geçiyordu. Rüzgarlar ölüm kokuları taşıyordu yoksul evlere.
ataç ikon Yoldakiler
kitaba 3 verdi, inceleme eklemedi.
1 beğen · 0 yorum
Lotus

Lotus

@lotus

"Dağlara sevdalı bu insanlar, artık birer teröristti. Yuvasız kuşlar gibi üşüyorlardı karlı dağlarda. Arkadaşlarımı kandırdılar!"
ataç ikon Yoldakiler
kitaba 3 verdi, inceleme eklemedi.
1 beğen · 0 yorum
Önden Giden Atlılar
1970
Kınalı Küheylanlar kitabının da yazarı Harun Tokak tarafından kaleme alınan Önden Giden Atlılar kitabı Tarih, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Kaynak Yayıncılık yayınevinden 1970 yılında 9786055510534 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Önden Giden Atlılar isimli kitap 136 sayfadan oluşuyor. Önden Giden Atlılar kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Kınalı Küheylanlar
1970
Önden Giden Atlılar ve Yoldakiler kitaplarının da yazarı Harun Tokak tarafından kaleme alınan Kınalı Küheylanlar kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Kaynak Yayıncılık yayınevinden 1970 yılında 9786055510541 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kınalı Küheylanlar isimli kitap 150 sayfadan oluşuyor. Kınalı Küheylanlar kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yoldakiler
2011
Önden Giden Atlılar kitabının da yazarı Harun Tokak tarafından kaleme alınan Yoldakiler kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Kaynak Yayıncılık yayınevinden 2011 yılında 9786055510527 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yoldakiler isimli kitap 144 sayfadan oluşuyor. Yoldakiler kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Suya Düşen Kan
2013
Önden Giden Atlılar kitabının da yazarı Harun Tokak tarafından kaleme alınan Suya Düşen Kan kitabı Roman (Yerli), türünde okuyucusu ile buluşuyor. Ufuk Yayınları yayınevinden 2013 yılında 9786055314576 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Suya Düşen Kan isimli kitap 394 sayfadan oluşuyor. Suya Düşen Kan kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Işık Süvarileri
2009
Önden Giden Atlılar ve Kınalı Küheylanlar kitaplarının da yazarı Harun Tokak tarafından kaleme alınan Işık Süvarileri kitabı İslam, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Mavi Ufuklar Yayınları yayınevinden 2009 yılında 9786054001071 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Işık Süvarileri isimli kitap 200 sayfadan oluşuyor. Işık Süvarileri kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0