up
ara
Hasan Akay

Hasan Akay

Cenab Şahabeddin'in Şiirleri Üzerinde Stilistik Bir Araştırma
1997
Kara - Deniz ve Şiire Yeniden Bakmak kitaplarının da yazarı Hasan Akay tarafından kaleme alınan Cenab Şahabeddin'in Şiirleri Üzerinde Stilistik Bir Araştırma kitabı Şiir Üzerine, Şiir (Yerli) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Kitabevi Yayınları yayınevinden 1997 yılında 2880000008613 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Cenab Şahabeddin'in Şiirleri Üzerinde Stilistik Bir Araştırma isimli kitap 587 sayfadan oluşuyor. Cenab Şahabeddin'in Şiirleri Üzerinde Stilistik Bir Araştırma kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Kara - Deniz
1970
Cenab Şahabeddin'in Şiirleri Üzerinde Stilistik Bir Araştırma kitabının da yazarı Cenab Şahabeddin'in Şiirleri Üzerinde Stilistik Bir Araştırma ve Şiire Yeniden Bakmak kitaplarının da yazarı Hasan Akay tarafından kaleme alınan Kara - Deniz kitabı Şiir, türünde okuyucusu ile buluşuyor. 3F Yayınevi yayınevinden 1970 yılında 9789944997058 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kara - Deniz isimli kitap 184 sayfadan oluşuyor. Kara - Deniz kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Şiire Yeniden Bakmak
2017
Cenab Şahabeddin'in Şiirleri Üzerinde Stilistik Bir Araştırma ve Kara - Deniz kitaplarının da yazarı Hasan Akay tarafından kaleme alınan Şiire Yeniden Bakmak kitabı Şiir, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Akademik Kitaplar yayınevinden 2017 yılında 9786055688103 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Şiire Yeniden Bakmak isimli kitap 336 sayfadan oluşuyor. Şiire Yeniden Bakmak kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Doğrandıkça Artan Ekmek
2009
Cenab Şahabeddin'in Şiirleri Üzerinde Stilistik Bir Araştırma ve Kara - Deniz kitaplarının da yazarı Hasan Akay tarafından kaleme alınan Doğrandıkça Artan Ekmek kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Akademik Kitaplar yayınevinden 2009 yılında 9786055688011 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Doğrandıkça Artan Ekmek isimli kitap 320 sayfadan oluşuyor. Doğrandıkça Artan Ekmek kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Tanzimat Sonrası Türk Edebiyatında Yeni Fikirler
2010
Cenab Şahabeddin'in Şiirleri Üzerinde Stilistik Bir Araştırma ve Kara - Deniz kitaplarının da yazarı Hasan Akay tarafından kaleme alınan Tanzimat Sonrası Türk Edebiyatında Yeni Fikirler kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Kitabevi Yayınları yayınevinden 2010 yılında 2880000008781 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Tanzimat Sonrası Türk Edebiyatında Yeni Fikirler isimli kitap 431 sayfadan oluşuyor. Tanzimat Sonrası Türk Edebiyatında Yeni Fikirler kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0