up
ara
‹ Ahmet Ümit

Ahmet Ümit Kitapları

1970
Başkomser Nevzat: Tapınak Fahişeleri: Gülgeç kitabının da yazarı Ahmet Ümit tarafından kaleme alınan A Memento for Istanbul kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Everest Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789752899544 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan A Memento for Istanbul isimli kitap 590 sayfadan oluşuyor. A Memento for Istanbul kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
1970
Başkomser Nevzat: Tapınak Fahişeleri: Gülgeç kitabının da yazarı Başkomser Nevzat: Tapınak Fahişeleri: Gülgeç ve Başkomser Nevzat: Çiçekçinin Ölümü - Gülgeç kitaplarının da yazarı Ahmet Ümit tarafından kaleme alınan A Tale Within A Tale kitabı Çocuk, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Everest Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9786051416397 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan A Tale Within A Tale isimli kitap 150 sayfadan oluşuyor. A Tale Within A Tale kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2010
Başkomser Nevzat: Tapınak Fahişeleri: Gülgeç kitabının da yazarı Ahmet Ümit tarafından kaleme alınan Agatha'nın Anahtarı kitabı Roman (Yerli), Cinayet türünde okuyucusu ile buluşuyor. Everest Yayınları yayınevinden 2010 yılında 9789752897472 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Agatha'nın Anahtarı isimli kitap 148 sayfadan oluşuyor. Kitap Tüm Zamanların En Kötü Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Agatha'nın Anahtarı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2010
Başkomser Nevzat: Tapınak Fahişeleri: Gülgeç kitabının da yazarı Ahmet Ümit tarafından kaleme alınan Aşk Köpekliktir kitabı Aşk, Roman türünde okuyucusu ile buluşuyor. Everest Yayınları yayınevinden 2010 yılında 9789752897434 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Aşk Köpekliktir isimli kitap 208 sayfadan oluşuyor. Kitap Okurken Büyüsüne Kapılacağınız En İyi Aşk Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Aşk Köpekliktir kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0
Mevlana ile Şems-i Tebrizi arasındaki ilişkiyi anlayabileceğiniz cinayetle bağdaştırılan bir roman.
2010
Başkomser Nevzat: Tapınak Fahişeleri: Gülgeç kitabının da yazarı Ahmet Ümit tarafından kaleme alınan Başkomiser Nevzat - Çiçekçinin Ölümü kitabı Polisiye, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Everest Yayınları yayınevinden 2010 yılında 9789752899438 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Başkomiser Nevzat - Çiçekçinin Ölümü isimli kitap 58 sayfadan oluşuyor. Başkomiser Nevzat - Çiçekçinin Ölümü kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2010
Başkomser Nevzat: Tapınak Fahişeleri: Gülgeç ve Başkomser Nevzat: Çiçekçinin Ölümü - Gülgeç kitaplarının da yazarı Ahmet Ümit tarafından kaleme alınan Başkomiser Nevzat - Tapınak Fahişeleri kitabı Polisiye, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Everest Yayınları yayınevinden 2010 yılında 9789752899445 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Başkomiser Nevzat - Tapınak Fahişeleri isimli kitap 81 sayfadan oluşuyor. Başkomiser Nevzat - Tapınak Fahişeleri kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
1970
Başkomser Nevzat: Tapınak Fahişeleri: Gülgeç ve Tapınak Fahişeleri Başkomser Nevzat 2 kitaplarının da yazarı Ahmet Ümit tarafından kaleme alınan Başkomser Nevzat: Çiçekçinin Ölümü - Gülgeç kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Everest Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789752899438 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Başkomser Nevzat: Çiçekçinin Ölümü - Gülgeç isimli kitap 58 sayfadan oluşuyor. Kitap Tüm Zamanların En Kötü Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Başkomser Nevzat: Çiçekçinin Ölümü - Gülgeç kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0
Başkomser Nevzat: Tapınak Fahişeleri: Gülgeç kitabının da yazarı Ahmet Ümit tarafından kaleme alınan Başkomser Nevzat: Davulcu Davut'u Kim Öldürdü? - Aptülika kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Everest Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789752899452 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Başkomser Nevzat: Davulcu Davut'u Kim Öldürdü? - Aptülika isimli kitap 65 sayfadan oluşuyor. Kitap Tüm Zamanların En Kötü Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Başkomser Nevzat: Davulcu Davut'u Kim Öldürdü? - Aptülika kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2007
Başkomser Nevzat: Çiçekçinin Ölümü - Gülgeç kitabının da yazarı Başkomser Nevzat: Çiçekçinin Ölümü - Gülgeç ve Tapınak Fahişeleri Başkomser Nevzat 2 kitaplarının da yazarı Ahmet Ümit tarafından kaleme alınan Başkomser Nevzat: Tapınak Fahişeleri: Gülgeç kitabı Öykü (Yerli), türünde okuyucusu ile buluşuyor. Everest Yayınları yayınevinden 2007 yılında 9789752899445 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Başkomser Nevzat: Tapınak Fahişeleri: Gülgeç isimli kitap 81 sayfadan oluşuyor. Kitap Tüm Zamanların En Kötü Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Başkomser Nevzat: Tapınak Fahişeleri: Gülgeç kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0
Romanın konusu, İstanbul'un ünlü ilçelerinden biri olan Beyoğlu'nda geçmektedir. İçinde çeşitli kültürler barındıran, çok renkli ve çok sesli bir topluluğa ev sahipliği yapan Beyoğlu'nda yaşayan, birbirinden oldukça farklı kişilik özelliklerine sahip üç yakın arkadaşın hikayesini okuyacağız.
2013
Klasik bir Ahmet Ümit polisiyesi. Diğer pek çok eserlerinden alışık olduğumuz gibi, romanın konusu yine İstanbul'da geçiyor. Olaylar zinciri, Tarlabaşı'nda bir erkek cesedinin bulunmasıyla başlıyor ve arkasında karanlık sırlar barındıran cinayetlerin ortaya çıkmasıyla devam ediyor.
0
Başkomser Nevzat: Tapınak Fahişeleri: Gülgeç kitabının da yazarı Ahmet Ümit tarafından kaleme alınan Bir Ses Böler Geceyi kitabı Roman, Roman (Yerli) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Everest Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789752897427 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Bir Ses Böler Geceyi isimli kitap 144 sayfadan oluşuyor. Kitap Yatmadan Önce Okunması Gereken Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Bir Ses Böler Geceyi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0
Başkomser Nevzat: Tapınak Fahişeleri: Gülgeç kitabının da yazarı Ahmet Ümit tarafından kaleme alınan Çıplak Ayaklıydı Gece kitabı Roman, 12 Eylül Darbesi türünde okuyucusu ile buluşuyor. Everest Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789752897465 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Çıplak Ayaklıydı Gece isimli kitap 112 sayfadan oluşuyor. Kitap Tüm Zamanların En Çok Satan Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Çıplak Ayaklıydı Gece kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2015
Osmanlı İmparatorluğu'nun yıkılıp Cumhuriyetin kurulduğu dönemde İttihak ve Terakki üyesi olan Şehsuvar Sami vatanı ile sevdiği kadın arasında kalır.
2017
Başkomser Nevzat: Tapınak Fahişeleri: Gülgeç ve Başkomser Nevzat: Çiçekçinin Ölümü - Gülgeç kitaplarının da yazarı Ahmet Ümit tarafından kaleme alınan Elveda Güzel Vatanım - İttihatçıların Yükselişi kitabı Çizgi Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Everest Yayınları yayınevinden 2017 yılında 9786051851907 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Elveda Güzel Vatanım - İttihatçıların Yükselişi isimli kitap 70 sayfadan oluşuyor. Elveda Güzel Vatanım - İttihatçıların Yükselişi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0
Başkomser Nevzat: Tapınak Fahişeleri: Gülgeç kitabının da yazarı Ahmet Ümit tarafından kaleme alınan İnsan Ruhunun Haritası kitabı Roman, Roman türünde okuyucusu ile buluşuyor. Everest Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789752897533 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan İnsan Ruhunun Haritası isimli kitap 216 sayfadan oluşuyor. Kitap Tüm Zamanların En Kötü Kitapları listesinde de yeralmaktadır. İnsan Ruhunun Haritası kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2010
İşlenilen cinayetler intikamı, arkadaşlıkları, hayat bağlarını sorgulatacak düzeydedir. Katiller son dakikaya kadar saklanmayı çok iyi başarmaktalar. Kim olduklarını asla tahmin edemeyeceksiniz.
2010
Başkomser Nevzat: Tapınak Fahişeleri: Gülgeç kitabının da yazarı Ahmet Ümit tarafından kaleme alınan Kar Kokusu kitabı Cinayet, Roman (Yerli) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Everest Yayınları yayınevinden 2010 yılında 9789752897410 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kar Kokusu isimli kitap 288 sayfadan oluşuyor. Kitap Mutlaka Okunması Gereken En İyi Ahmet Ümit Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Kar Kokusu kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0
Polisiye roman tutkunlarının vazgeçilmez Türk yazarı Ahmet Ümit'ten yine bir solukta okunacak etkileyici bir polisiye roman. Ahmet Ümit bu defa romanlarında okumaya alışkın olduğumuz mekanlardan uzaklaştırarak farklı coğrafyalara götürüyor bizleri.
0
Başkomser Nevzat: Tapınak Fahişeleri: Gülgeç kitabının da yazarı Ahmet Ümit tarafından kaleme alınan Kırlangıç Çığlığı kitabı Polisiye, türünde okuyucusu ile buluşuyor. yayınevinden 0 yılında 9786051852478 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kırlangıç Çığlığı isimli kitap 398 sayfadan oluşuyor. Kitap Mutlaka Okunması Gereken En İyi 2018 Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Kırlangıç Çığlığı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0
Başkomser Nevzat: Tapınak Fahişeleri: Gülgeç kitabının da yazarı Ahmet Ümit tarafından kaleme alınan Kukla kitabı Roman, Polisiye türünde okuyucusu ile buluşuyor. Everest Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789752897403 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kukla isimli kitap 512 sayfadan oluşuyor. Kitap En İyi Polisiye Romanlar listesinde de yeralmaktadır. Kukla kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0
Başkomser Nevzat: Tapınak Fahişeleri: Gülgeç kitabının da yazarı Ahmet Ümit tarafından kaleme alınan Kukla kitabı Roman, Edebiyat türünde okuyucusu ile buluşuyor. Doğan Kitap yayınevinden 0 yılında 9789759916190 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kukla isimli kitap 470 sayfadan oluşuyor. Kitap En İyi Polisiye Romanlar listesinde de yeralmaktadır. Kukla kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2015
Kahramanları Padişah ve Vezir olan birbirine bağlı beş masal ve alınacak çeşitli dersler. Polisiye yazarı Ahmet Ümit'in annesinden dinlediği, okurlarıyla buluşturduğu masallar.
0
Başkomser Nevzat: Tapınak Fahişeleri: Gülgeç kitabının da yazarı Ahmet Ümit tarafından kaleme alınan Ninatta'nın Bileziği kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Everest Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789752897359 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Ninatta'nın Bileziği isimli kitap 104 sayfadan oluşuyor. Kitap Mutlaka Okunması Gereken En İyi Ahmet Ümit Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Ninatta'nın Bileziği kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
/ 2