up
ara
Seth Gilliam

Seth Gilliam

Tar
1997
Başrollünde oyuncu Ron Brice yer aldığı, yönetmenliğini Goetz Grossmann üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Tar isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Punks
2000
Başrollünde oyuncu Rockmond Dunbar yer aldığı, yönetmenliğini PatrikIan Polk üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Punks isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Unutma Beni
2014
Başrollünde oyuncu Julianne Moore yer aldığı, yönetmenliğini Richard Glatzer üstlendiği film Alzheimer Hastalığı türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Alzheimer Hastalığı, Dram türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Unutma Beni isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
The Wire
2002
Maryland’da uyuşturucu ticareti iyice yaygınlaşmıştır. Bu uyuşturucu ticaretine polislerin ve siyasetin karışmasıyla bir mücadele başlatılmıştır.
Teen Wolf
2011
Bir hayvan kliniğine part-time çalışan lise öğrencisi Scott McCall'un bir kurt adam tarafından ısırıldıktan sonra dönüşümünü ve yaşadıklarını anlatan fantastik dizidir. Kurt adam olduktan sonra güç, cesaret ve popülerlik kazanmasına rağmen hayatı eskisinden çok daha karanlık ve tehlikeli bir hal alır.
The Walking Dead
2010
Şerif Rick Grimes geçirdiği kaza nedeniyle aylarca komada kalır. Uyandığında insan nüfusunun bir zombi salgını ile yok olduğunu görür. Kendisi ve az sayıda zombiye dönüşmemiş insan ile birlikte yaşam mücadelesine başlar.
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0