up
ara
Charlotte Riley

Charlotte Riley

London Has Fallen
2016
Filmde terör tehlikelerine karşı ABD başkanını koruyan bir ekibin aksiyon dolu macerası anlatılmaktadır.
Entity
2012
Başrollünde oyuncu Dervla Kirwan yer aldığı, yönetmenliğini Steve Stone üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Entity isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yarının Sınırında
2014
Uzaylılar dünyaya saldırıya geçmişlerdir ve bir savaş başlar. Tecrübesiz bir kumandan, kısır bir döngünün içinde bulacaktır kendisini.
Dcı Banks: Aftermath
2010
Başrollünde oyuncu Andrea Lowe yer aldığı, 2010 yılı yapımı dizi film Dram türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Dcı Banks: Aftermath isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Jonathan Strange ve Bay Norrel
2015
Başrollünde oyuncu Marc Warren yer aldığı, 2015 yılı yapımı dizi film Fantastik türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Fantastik, Tarih türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Jonathan Strange ve Bay Norrel isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0