up
ara
Hasan Nail Canat

Hasan Nail Canat

şeyma taşdemir

şeyma taşdemir

@seymatasdemir

Nur dagindaki cocuk kitabinin kahramanlari,kitabtaki olayin gectigi yerle,konusu,ana fikri,lutfen acil okullar acilina kadar surem var
Hasan Nail Canat
ünlüye puan vermedi
0 beğen · 0 yorum
muhammed ali bal

muhammed ali bal

@muhammedalibal

camimizin kuran kursu sınıfının kitaplığında tanışmıştım kendisiyle ve bu, kitaba ilk merhabamdı. Kitabın, kapağı her açılışında başka başka dünyalara götüren büyülü bir ulaşım aracı olduğunu ilk fark edişim idi YASEMEN.O kitaplık tozunu yuttuğum ilk kütüphane bu kitap da okuduğum ilk kitap oldu...özelliği buradandır
ataç ikon Yasemen
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
0 beğen · 0 yorum
Hatice Alyaprak

Hatice Alyaprak

@haticealyaprak21

hayat soluk aldığımız anlarla değil nefesimizi kesen anlarla ölçülür
ataç ikon Bir Küçük Osmancık Vardı
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
2 beğen · 0 yorum
Hasan Nail Canat Roman Seti (8 Kitap)
2012
Kırımlı Murat Destanı kitabının da yazarı Hasan Nail Canat tarafından kaleme alınan Hasan Nail Canat Roman Seti (8 Kitap) kitabı Çocuk, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Genç Timaş yayınevinden 2012 yılında 9786050804928 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Hasan Nail Canat Roman Seti (8 Kitap) isimli kitap 1016 sayfadan oluşuyor. Hasan Nail Canat Roman Seti (8 Kitap) kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Kırımlı Murat Destanı
1970
Hasan Nail Canat Roman Seti (8 Kitap) ve Yaralı Serçe kitaplarının da yazarı Hasan Nail Canat tarafından kaleme alınan Kırımlı Murat Destanı kitabı Çocuk, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Genç Timaş yayınevinden 1970 yılında 9799752633178 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kırımlı Murat Destanı isimli kitap 160 sayfadan oluşuyor. Kırımlı Murat Destanı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yaralı Serçe
1970
Hasan Nail Canat Roman Seti (8 Kitap) kitabının da yazarı Hasan Nail Canat tarafından kaleme alınan Yaralı Serçe kitabı Çocuk, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Genç Timaş yayınevinden 1970 yılında 9799752632010 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yaralı Serçe isimli kitap 142 sayfadan oluşuyor. Kitap Çocuklara Hitap Eden Şaheser Niteliğinde Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Yaralı Serçe kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Gül Yarası
2012
Hasan Nail Canat Roman Seti (8 Kitap) ve Kırımlı Murat Destanı kitaplarının da yazarı Hasan Nail Canat tarafından kaleme alınan Gül Yarası kitabı Çocuk, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Genç Timaş yayınevinden 2012 yılında 9789752633209 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Gül Yarası isimli kitap 96 sayfadan oluşuyor. Gül Yarası kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yiğit Mustafa
0
Hasan Nail Canat Roman Seti (8 Kitap) kitabının da yazarı Hasan Nail Canat tarafından kaleme alınan Yiğit Mustafa kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Genç Timaş yayınevinden 0 yılında 9799752632003 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yiğit Mustafa isimli kitap 160 sayfadan oluşuyor. Yiğit Mustafa kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Kaşağı
1990
Başrollünde oyuncu Hasan Nail Canat yer aldığı, yönetmenliğini Raşit Anaral üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor., türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kaşağı isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0